تاریخ درج خبر : 1395/04/06
کد خبر : ۵۴۵۰۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

سند جامع گردشگری شهر سی‌سخت تدوین می‌شود

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به توریستی بودن شهر سی‌سخت، گفت: مطالعات اولیه برای شناسایی ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی در سی‌سخت انجام شود.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، پژمان نیک اقبالی در نشست کارگروه گفت‌و‌گوی بخش خصوصی و دولت، اظهار داشت: در برخی نقاط این شهر اختلافاتی بین بخش خصوصی و دولت بر سر کاربری اراضی به وجود آمده است که باید بررسی شوند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری در شهر سی‌سخت، گفت: در گذشته برخی از سرمایه گذاران با مجوز یا بدون مجوز در برخی نقاط این شهر در زمینه گردشگری سرمایه گذاری کردند که هم اکنون مشکلاتی در زمینه کاربری اراضی کشاورزی   برای آنها به وجود آمده است.

نیک اقبالی تصریح کرد: باید مناطق مختلف این شهر از نظر ظرفیت‎‌های کشاورزی و گردشگری مشخص شود.

معاون عمرانی استاندار ابراز کرد: در راستای توسعه  شهر سی‌سخت این نظریه باید از سوی یک گروه کارشناسی با دقت مورد ارزیابی قرار گیرد و در آن به تمام ظرفیت‌های این شهر توجه شود.

وی با بیان اینکه طبیعت کم نظیر ،محیط زیست و  گیاهان دارویی این مناطق ، شهرستانی با ظرفیت‌های متنوع و غنی را ایجاد کرده است، عنوان کرد: تدوین سند جامع گردشگری گام بلندی در راستای توسعه این شهر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد