تاریخ درج خبر : 1395/04/07
کد خبر : ۵۴۵۱۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -
با حضور جانشین ناجا صورت گرفت:

فرمانده جدید انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد  با حضور سردار اسکندر مومنی، جانشین فرمانده انتظامی کشور در یاسوج برگزار شد.

01 (8)

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، سرهنگ مهدی انصاری، فرمانده جدید انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: امیدوارم به یاری خداوند سبحان و همکاری و تلاش مجموعه انتظامی استان و همدلی و هم اندیشی همه مسئولان استان و بهره گیری از ارشادات روحانیت معظم بخصوص آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان بتوانیم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، در اجرای  سلسه مراتب فرماندهی برای خدمتگذاری به مردم شریف و ولایتمدار استان اقدام و عملی رزا به نمایش بگذاریم که در پایان کار رضایت خداوند، مردم و مسئولان را کسب کنیم.

وی با شناختی که از استان دارم اگر احیانا نزاع یا مشکلی پیش بیاید، می توانم با استفاده از افراد متنفذ و ریش سفید استان به نراع خاتمه بدهیم.

انصاری پیش از این جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بود که جایگزین سردار غلامعباس غلامزاده می شود که چندی پیش به عنوان فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

سردار غلامعباس غلامزاده پس  از دو سال و 9 ماه و سه روز جای خود را به انصاری داد.

طی احکامی جداگانه از سوی سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده انتظامی کشور از خدمات سردار غلامعباس غلامزاده، فرمانده سابق استان تقدیر و سرهنگ مهدی انصاری بعنوان فرمانده جدید انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد