تاریخ درج خبر : 1395/04/07
کد خبر : ۵۴۵۱۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ورود مواد مخدر به زندان گچساران/ کشف تریاک در پوشک نوزاد

رئیس زندان گچساران در کهگیلویه و بویراحمد، گزارش های دریافتی در این شهرستان با موضوع ورود و رد و بدل شدن مواد مخدر در زندان گچساران را تائید کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایلنا، ” افشین نارکی ” گفت: متاسفانه در زندان گچساران ،مواد مخدر ورود و رد و بدل شده و می شود.

وی با تشریح برخی راههای ورود مواد مخدر در زندان گچساران، اظهارداشت: عمده ترین راه ورود مواد مخدر به زندان گچساران زمانی رخ می دهد که ملاقاتی ها انجام می شود و البته افرادی در این ارتباط دستگیر شده اند.

رئیس زندان گچساران در کهگیلویه و بویراحمد افزود: راه دیگر ورود مواد مخدر به زندان گچساران نیز از طریق پرتاب اشیاء به داخل استراحتگاه زندان بود که با حصارکشی ، تاحدود زیادی مانع این راه شده ایم.

نارکی، یکی دیگر از راههای انتقال مواد مخدر به زندان گچساران را کارمندان این زندان عنوان و خاطرنشان کرد: در سال گذشته، 2 تن از کارمندان زندان بدلیل این موضوع اخراج شده اند.

وی گفت: در هفته گذشته، خانمی با حمل مواد مخدر در ” پوشک ” نوزادی که باخود بهمراه داشت قصد انتقال مواد مخدر به زندان گچساران را داشت که دستگیر شد.

رئیس زندان گچساران در کهگیلویه و بویراحمد از باداشت مستمر کسانی که قصد انتقال مواد مخدر به این زندان دارند خبرداد.

نارکی افزود: هفته ای بیش از چهارنفر در این ارتباط شناسایی و بازداشت می شوند و البته جرایم سنگینی برای این افراد از سوی دستگاه قضایی درنظر گرفته می شود.

وی از نبود اعتبارات لازم برای احداث زندان جدید گچساران اظهار نگرانی کرد و یادآورشد: متاسفانه اعتبارات لازم برای ساخت زندان گچساران در بیرون از محدود شهری وجود ندارد.

رئیس زندان گچساران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: زندان کنونی این شهرستان در مرکز شهر واقع شده و یکی از مهمترین دلایل ورود مواد مخدر به زندان ، واقع شدن آن در مرکز شهر است.

نارکی، جدایی زندانیان مواد مخدر از سایر جرایم را در زندان گچساران ضروری خواند و اظهارداشت: متاسفانه قسمت های درمانی زندانیان مواد مخدر باسایر جرایم در این زندان یکی بوده و مجزا نیست.

وی باتاکید برجابجایی زندان مرکزی گچساران به بیرون از شهر، خاطرنشان کرد: زمینی به وسعت 10 هکتار آماده اما اعتباری برای ساخت آن وجود ندارد.

شهرستان گچساران یکی از شهرستان های گرمسیری در کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان حدود 150 کیلومتر فاصله دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد