تاریخ درج خبر : 1395/04/07
کد خبر : ۵۴۵۱۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس:

از شعار فراری هستم

نشست نماینده مردم کهگیلویه بزرگ با جمعی از فرزندان شاهد و تعدادی از ایثارگران در یاسوج برگزار شد.

عدل هاشمی

عدل هاشمی

به گزارش سایت استان به نقل از خبر دنا، نشستی با حضور سردار عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با جمعی از فرزندان شاهد و تعدادی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد.

نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در ابتدا ضمن گرامیداشت لیالی قدر و پیام تسلیت به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) ، تاکید کرد : پیگیری مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان یکی از برنامه هایی است که در صحن علنی مجلس به صورت ویژه به آن خواهم پرداخت.

سردار عدل هاشمی پور با اشاره به امنیت پایدار کشور اظهار داشت : امنیت پایدار کشور به برکت خون شهدای والا مقام و مدیریت مدبرانه و الهی رهبری عزیز  در مدیریت کشور می باشد.

وی به برخی برنامه های عمرانی خود در کهگیلویه بزرگ اشاره کرد و گفت: من به عنوان یک سرباز عملگرا از شعار فراری هستم.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی تنگ نظری ها و بداخلاقی ها در استان اظهار داشت: ما به عنوان صاحبان انقلاب روحیه اعتماد به نفس و خدمت صادقانه خود را از امام راحل به یادگار برده ایم و همین امر باعث می شود که در مقابل بداخلاقی های دیگران صحنه خدمت به مردم را هرگز ترک نکرده و اگر کسی جایی خواست از مسیر انقلاب، اصول انقلاب، اصول رهبری، آرمان های امام، آرمان های شهدا خارج شود با اقتدار کامل جلویش را می گیریم.

در این نشست فرزندان شاهد استان به بیان دیدگاه ها، نظرات و انتقادات خود از برخی مشکلات خانواده های شهدا و مسئولان استانی پرداختند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد