تاریخ درج خبر : 1395/04/07
کد خبر : ۵۴۵۱۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تصادف پژو با وانت بار در باشت دو کشته برجای گذاشت

بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو 405 با وانت بار در کیلومتر 5 جاده باشت به چرام 2 نفر کشته شدند.

img-20160626-wa0016_0

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو 405 با وانت بار در جاده باشت به چرام 2 نفر از همشهریان باشتی کشته شدند.

بشیر جانی‌پور فرمانده پلیس‎راه گچساران در گفتگوی تلفنی گفت: این حادثه رانندگی ساعت 21 امشب در 5 کیلومتری جاده باشت به سمت آبده گاه اتفاق افتاد که طی این حادثه هر دو راننده جان خود را از دست داد.

 وی در تشریح این حادثه و با اشاره به اینکه،  دو خودروی مذکور شاخ به شاخ شده بودند، افزود: سواری پژو 405 از سمت روستای آبده گاه به طرف باشت و وانت بار در خلاف جهت آن از سمت باشت به طرف آبده گاه  در حرکت بوده که بر اثر بی احتیاطی راننده سواری 405 و به دلیل انحراف به چپ دو ماشین شاخ به شاخ شد.

جانی پور با بیان اینکه، در این حادثه رانندگی هر دو سرنشین این دو خودرو جان باختند، بیان داشت: مرحوم سید نصراله امیری راننده پژوه 405 در دم جان باخت که خودرویش نیز دچار حریق شده بود ولی مرحوم سید موسی حسینی راننده وانت بار بعد از اعزام به علت شدت جراحات وارده فوت نمود.

فرمانده پلیس راه گچساران از رانندگان وسایل نقلیه خواست تا ضمن رعایت فاصله طولی با خودروهای جلویی و توجه به علائم راهنمایی و رانندگی در جادهها از سرعت غیرمجاز و نیز سقبت های بی مورد پرهیز کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد