تاریخ درج خبر : 1395/04/08
کد خبر : ۵۴۵۲۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

همگرایی گروه های سیاسی زمینه ساز نشاط اجتماعی و توسعه اقتصادی است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: همگرایی گروه های سیاسی زمینه ساز نشاط اجتماعی و توسعه اقتصادی است.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، غلامرضا تاجگردون افزود: ایجاد نشاط و امید به آینده ای روشن بین مردم از طریق تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند وحدت بین احزاب و اقوام است.

وی اظهار کرد: با توجه به اشتراک فکری گروه های سیاسی در مسائل کلان باید برای نشاط سیاسی جامعه تلاش کرد.

تاجگردون با اشاره به اینکه اصولگرایی و اصلاح طلبی هیچ تناقضی با هم ندارند،تصریح کرد: در شرایط کنونی نخبگان با هر گرایش سیاسی باید برای شادابی جامعه تلاش کنند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: برگزاری نشست های منطقه ای و استانی بین چهره های برجسته سیاسی فارغ از حاشیه سازی رسانه ای راهکاری برای همگرایی گروه های سیاسی است.

تاجگردون گفت: خروج از رکود و کاهش شاخص بیکاری که از عوامل نگرانی‌های مردم است در سایه همدلی گروه های سیاسی و مشارکت نخبگان امکان پذیر است.

وی افزود: بهره وری از هنرهای موسیقی تلفیقی با گویش های مختلف، تدوین کتابچه مفاخر علمی و هنری از راهکارهای انسجام و وحدت اقوام در گچساران است.

تاجگردون از رسانه های ارتباط جمعی خواست تا با پرهیز از شایعه سازی و رونق دادن به پژوهش های خبری به وحدت بین مسئولان و مردم کمک کنند.

وی گفت: رسانه های ارتباط جمعی با انعکاس صدای مردم به مسئولان و تشریح عملکرد دولتمردان نقش اثرگذاری در نشاط اجتماعی دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد