تاریخ درج خبر : 1395/04/08
کد خبر : ۵۴۵۲۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد ملک برخی از واحدهای صنعتی را توقیف کرده‌اند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک‌های ملک برخی از واحدهای صنعتی را توقیف کرده و این واحدها بلاتکلیف رها شده‌اند.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، در دوازدهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات 5 واحد تولیدی از جمله، قارچ دکمه‌ای، چوب نگین، شرکت تعاونی مرغداری (207) ایثارگران، کیک و کلوچه و شرکت موتورسیکلت توسعه یاسوج طرح و بررسی شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست اظهار داشت: بانک‌های ملک برخی از واحدهای صنعتی را توقیف کرده و این واحدها بلاتکلیف رها شده‌اند.

سهراب بنام تاکید کرد: رفع مشکلات همه واحدهای تولیدی منوط به همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی استان است.

وی با بیان اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات واحدهای مشکل‌دار و راکد تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: عملکرد این ستاد از سال گذشته تاکنون مطلوب است.

بنام با تاکید بر اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان مثل آب، برق، گاز امکانات مورد نیاز را در اختیار واحدهای تولیدی قرار دهند، از عدم همکاری شرکت گاز در گازرسانی به واحدهای مرغداری انتقاد کرد و گفت: نباید همه بار مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی بر دوش صنعت و معدن یا شرکت شهرک‌های صنعتی باشد.

وی با بیان اینکه باید سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان در این خصوص همکاری کنند، تصریح کرد: مهم‌ترین مشکل واحدهای صنعتی تقسیط بدهی‌ها و همچنین استمهال بازپرداخت وام است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد