تاریخ درج خبر : 1395/04/08
کد خبر : ۵۴۵۲۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ناامنی غذایی در پارک‌های یاسوج بیداد می‌کند

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه و بویراحمد گفت: ناامنی غذایی در پارک‌های مرکز استان وجود دارد و باید فکر اساسی در این خصوص کرد چرا که با سلامت و امنیت مردم روبه‌رو هستیم.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید نادر موسوی‌قوام‌آباد با اشاره به کمبودها و نواقصاتی که سطح شهرستان در حوزه زیرساخت‌های گردشگری وجود دارد، گفت: قطعا هر گونه نقاط نقاط ضعف متولی دارد که باید به آن توجه کند و نسبت به رفع آن اقدامی اساسی برداشته شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از بی‌توجهی برخی مدیران از کمبودها در مرکز استان اذعان کرد: آیا باید در طول سال تنها برای چهار روز تعطیلات عید فطر قانون لحاظ کرد و به فکر افتاد.

موسوی‌قوام‌آباد با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی اتاق اصناف شناسنامه‌دار کردن واحدهای صنفی است، گفت: واحدهای صنفی باید استعلام اماکن، صلاحیت فردی و بهداشتی از طریق اماکن، مرکز بهدات و اتاق اصناف تایید کنند.

وی اذعان کرد: ناامنی غذایی در پارک‌های مرکز کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و باید فکر اساسی در این خصوص کرد چرا که با سلامت و امنیت مردم روبرو هستیم.

رئیس اتاق اصناف مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به ناامنی غذایی که در پارک‌ها مشاهده شده باید پرسید مکان‌هایی که شهرداری واگذار کرده صلاحیت بهداشتی دارند یا نه که با این وجود مرکز بهداشت باید با دقت نظر بیشتری نسبت به این موضوع رسیدگی کند.

وی با بیان اینکه نباید نظارت را موکول به ایام خاص و تعطیلات عید فطر و نوروز و دیگر ایام کنیم، گفت: نظارت بر حوزه‌های مختلف در تمام ایام سال مهم و ضروری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد