تاریخ درج خبر : 1395/04/09
کد خبر : ۵۴۵۳۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مسیرها و زمان شروع راهپیمایی روز قدس در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد

مردم حضور گسترده ای در راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قشرهای مختلف مردم این استان همچون سال های قبل حضور گسترده و پرشوری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امسال داشته باشند.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام سید جواد خاضع افزود: این راهپیمایی همزمان با سراسر کشور روز جمعه 11 تیرماه 95 مصادف با 25 رمضان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی بیان کرد: مسیرها و زمان آغاز این راهپیمایی در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد مشخص شده است.

خاضع اظهار کرد: مسیر این راهپیمایی در یاسوج شامل میدان هفتم تیر، خیابان شهید طالقانی و خیابان مسجد صاحب الزمان (عج) به سمت مصلای امام خمینی (ره)، در دهدشت جلوی فرمانداری و خیابان سپاه به سمت مصلا و در گچساران نیز از مسجد شهیدان و چهارراه شهید فراشبندی به سمت مصلا خواهد بود.

وی عنوان کرد: این راهپیمایی در چرام جلوی مصلای قدیم، خیابان مالک اشتر، بلوار شهید دستغیب، خیابان شهید حسن پور و بلوار شهید بهشتی به سمت مصلا، در باشت از چهارراه کتاب به سمت مصلا (مسجدالنبی) و در سی سخت نیز مسیر شماره یک از جلوی فرمانداری و فلکه الله به سمت مسجد جامع امام علی (ع) و مسیر شماره دو از فلکه مطهری و فلکه الله به سمت مسجد جامع امام علی (ع) آغاز می شود.

خاضع ابراز داشت: مسیر این راهپیمایی در لنده شامل جلوی سپاه به سمت مسجد صاحب الزمان (عج)، در لیکک از مسجد صاحب الزمان (عج) به سمت بانک صادرات و در مارگون نیز از مرکز شهر و فلکه شهید یزدانپناه به سمت مصلا خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این راهپیمایی در پاتاوه جلوی بخشداری و خیابان امام خمینی (ره) به سمت مسجد صاحب الزمان (عج)، در قلعه رئیسی از فلکه امام حسین (ع)، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان معلم، خیابان طیبی و میدان انقلاب به سمت مصلا و در دیشموک نیز از میدان شهدا (ورودی شهر)، خیابان آزادی و خیابان کمیل به سمت مسجد صاحب الزمان (عج) آغاز می شود.

خاضع گفت: مسیر این راهپیمایی در سوق شامل جلوی مصلا، خیابان اصلی و خیابان 17 شهریور به سمت میدان امام خمینی (ره)، در لوداب از چهارراه جهاد به سمت مسجد امیرالمومنین (ع)، در سپیدار جلوی حوزه مقاومت امام رضا (ع) به سمت گلزار شهدا و در چیتاب نیز از جلوی مسجد صاحب الزمان (عج) به سمت میدان بسیج خواهد بود.

وی بیان کرد: این راهپیمایی در بوستان جلوی بخشداری به سمت دبیرستان برکت، در سرفاریاب از مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به سمت میدان شهدا، در ممبی جلوی بخشداری به سمت مسجد صاحب الزمان (عج) و در سرآسیاب نیز از گلزار شهدا به سمت مسجد امام خمینی (ره) آغاز می شود.

خاضع اظهار کرد: زمان آغاز این راهپیمایی در یاسوج، دهدشت و باشت ساعت 11 و 30 دقیقه صبح، در گچساران، سی سخت، لنده، پاتاوه، سپیدار و بوستان ساعت 11 صبح، در چرام، قلعه رئیسی، لوداب و سرآسیاب ساعت 10 صبح، در ممبی ساعت 10 و 30 دقیقه صبح، در مارگون و دیشموک ساعت 12 ظهر و در لیکک، سوق، چیتاب و سرفاریاب نیز پس از اقامه نماز جمعه است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد