تاریخ درج خبر : 1395/04/09
کد خبر : ۵۴۵۳۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

ضیافت افطاری مقام معظم رهبری در کهگیلویه برپا شد

ضیافت افطاری رهبر معظم انقلاب در روستاهای کهگیلویه برپا شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، با عنایت رهبر معظم انقلاب سفره ضیافت و اطعام روزه‌داران امشب در روستای ضرغام‌آباد از توابع شهرستان برپا شد.

در این ضیافت معنوی که به همت دفتر امام جمعه دهدشت و با همکاری کمیته امداد شهرستان برگزار شده بود مسؤولان و اقشار مختلف مردم در فضایی صمیمی میهمان سفره مقام معظم رهبری شده و روزه خود را افطار کردند.

حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی امام جمعه دهدشت در حاشیه این مراسم اظهار داشت: سفره افطاری رهبر معظم انقلاب برای چهارمین سال در سطح شهرستان برپا شده است.

امام جمعه دهدشت با مهم خواندن اطعام روزه‌داران تصریح کرد: در سیره ائمه اطهار(ع) سفره افطاری مورد تأکید واقع شده است.

حسینی، برپایی چنین ضیافتی را باعث همدلی مردم و مسؤولان دانست و تصریح کرد: علاوه بر افطاری ساده مشکلات مردم با حضور مسؤولان بررسی و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مسؤولان قضایی و دیگر مدیران در این ضیافت دعوت شدند،افزود:مشکلات و مطالبات مردم پس از صرف افطاری رسیدگی می‌شود.

امام جمعه دهدشت، ماه رمضان را فرصت صله‌رحم، همدلی و ارتباط طوایف خواند و بیان کرد: خداوند در این ماه فرصتی را برای بندگانش فراهم آورده است تا با انجام اعمال عبادی از جمله روزه گرفتن، نیکوکاری و احسان کردن به مستمندان نفع ببرند و از عنایت پروردگار بهره‌مند شوند.

حجت‌الاسلام موسی برسیاه مسؤول دفتر امام جمعه دهدشت نیز با اشاره به برپایی ضیافت افطاری در روستاهای شهرستان تصریح کرد: اقشار مختلف مردم با شرکت در این مراسم مهمان سفره افطاری رهبر معظم انقلاب شدند.

مسؤول دفتر امام جمعه دهدشت افزود: روزه‌داران پس از اقامه نماز جماعت به امامت امام جمعه بر سفره پهن شده افطاری کردند.

برسیاه با بیان اینکه امسال یک هزار و 500 نفر مهمان ضیافت افطاری رهبر انقلاب شدند تصریح کرد: این سفره‌ها در روستاهای طولیان، ضرغام‌آباد و شهر دهدشت برپا شد.

رئیس ستاد نماز جمعه دهدشت افزود: اعضای حلقه‌های صالحین،مددجویان کمیته امداد،اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردمی در این ضیافت مهمان شده بودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد