تاریخ درج خبر : 1395/04/09
کد خبر : ۵۴۵۳۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد

محرومیت‌ سنگین مربیان همکار با مدارس غیرقانونی فوتبال / معرفی مدارس بدون شناسنامه از رسانه‌ها

رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از محرومت سنگین مربیانی که با مدارس غیرقانونی فوتبال در این استان همکاری دارند خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سیدپرویز موسوی با اشاره به آغاز فعالیت‌های مدارس فوتبال در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این مدارس نقش مهمی در نوع تربیت نسل آینده دارند.

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر این که اگر مدارس فوتبال بتوانند به رسالت خود به درستی عمل کنند سلامت نسل آینده هم از نظر بدنی و هم از نظر تربیتی تضمین خواهد شد، افزود: در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از نونهالان در این مدارس مشغول به فعالیت هستند که باید برنامه‌ریزی درستی برای آن‌ها در مدارس فوتبال داشته باشیم.

وی با تأکید بر این که نباید فرزندان خود را به مدارس فوتبال بدون شناسنامه و بدون مجوز بفرستیم، افزود: در سالیان گذشته مشکلات زیادی در زمینه‌های مختلف از جمله مسائل اخلاقی در این نوع از مدارس به وجود آمده است که صدمات غیر قابل جبرانی به نونهالان از جنبه تربیتی وارد کرده است.

موسوی به دستورالعمل فدراسیون فوتبال در خصوص نحوه و چگونگی برخورد با این مدارس در استان‌ها خبر داد و گفت: طبق یکی از بندهای این دستورالعمل تیم‌ها و باشگاه‌هایی که بدون مجوز و به صورت خودسر اقدام به راه‌اندازی این گونه مدارس کنند از شرکت در همه لیگ‌های باشگاهی محروم خواهند شد.

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود مبنی بر برخورد با مدارس غیر قانونی فوتبال در استان افزود: هر کدام از مربیانی که در این مدارس فعالیت داشته باشند از حضور در کلاس‌های مربی‌گری محروم خواهند شد.

موسوی گفت: یکی دیگر از وظایفی که فدراسیون فوتبال در قبال برخورد با چنین مدارسی بر عهده ما گذاشته معرفی مدارس فوتبال بدون مجوز از سوی رسانه‌های محلی در استان‌ها است که این اسامی در سایت هیأت فوتبال و همچنین در سامانه مدارس فوتبال کشور منتشر می‌شود.

وی به تبلیغات غیر قانونی مدارس بدون مجوز و نوع برخورد با این تبلیغات هم اشاره کرد و گفت: طبق دستور‌العمل فدراسیون فوتبال، باید به شهرداری‌ها و سایر ارگان‌ها اعلام شود که از تبلیغات چنین مدارسی در محیط و اماکن و معابر شهری جلوگیری به عمل آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • روح الله.غ گفت:

    برادرموسوی اگرمیخواهی ونظرداری فوتبال استان رشدکنددست افرادی که کاملا مشخص شده هستنددرسطح فوتبال این استان دریاسوج هستندکه تعدادمحدودی هستندوهرباره که ازنونهالان استان خبری میشه تایابچه های خودشان رامیفرستن یافامیل نزدیک.اینطوربه فوتبال استان ضربه زده خواهدشد،کمک کنیددستشان قطع شود

پربازديد