تاریخ درج خبر : 1395/04/10
کد خبر : ۵۴۵۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آل‌سعود و صهیونیست‌ها برای نابودی اسلام تلاش می‌کنند/ ملت ایران محکم در برابر دشمنان ایستاده‌اند

امام جمعه گچساران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تأکید کرد: آل سعود و اسرائیل برای نابودی اسلام دارند تلاش می‌کنند که ان‌شاءالله سقوط آن‌ها نزدیک بوده است.

hejazi

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته این شهرستان با گرامیداشت روز قدس اظهار داشت: یوم‌الله قدس یکی از یادگارهای غیرتی و گران‌بهای ‌امام خمینی(ره) است.

وی با تقدیر و تشکر از مردم روزه‌دار و مومن گچساران که در راهپیمایی امروز حضوری باشکوه داشتند، افزود: امروز همه آمدند تا به دشمنان اعلام کنند که محکم ایستاده‌اند.

امام جمعه گچساران گفت: اسرائیل غده سرطانی است که در قلب کشورهای اسلامی ایجاد شده و مورد حمایت آمریکا، انگلیس و برخی کشورها است.

حجازی با بیان اینکه آیا آل‌سعود فریاد مظلومانه مردم فلسطین را می‌شنود یا خیر، عنوان کرد: آیا آل‌سعود فریاد مظلومانه کودکان فلسطین، یمن، عراق و سوریه را می‌شنود یا نمی‌شنود.

وی با اشاره به اینکه آل‌سعود مسبب کشتار مردم بی‌گناه و مظلوم یمن و بحرین هستند، افزود: آل‌سعود، انگلیس، آمریکا، اسرائیل و بعضی بدبخت‌ها متحد شده‌اند که نام اسلام حذف شود.

امام جمعه گچساران با اشاره به اینکه آل‌سعود مردم بی‌گناه و مظلوم سوریه، یمن و عراق را به خاک و خون می‌کشند، اظهار داشت:  آل‌سعود و اسرائیل برای نابودی اسلام دارند تلاش می‌کنند که ان‌شاءالله سقوط آن‌ها نزدیک بوده و رهبر ‌انقلاب فرمودند که تا 25 سال آینده اسرائیل وجود نخواهد داشت.

وی بیان کرد: آمریکا ضد حقوق بشر بوده و از همه کشورهای دیگر تروریست‌تر بوده است.

امام جمعه گچساران با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با رئیس قوه قضائیه و قضات، گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار تأکید کردند که قوه قضاییه باید روحیه انقلابی داشته باشد.

حجازی بر لزوم کمک و حمایت از فقرا و نیازمندان و دستگاه‌ها و نهادهایی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و جمعیت هلال احمر تأکید کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد