تاریخ درج خبر : 1395/04/10
کد خبر : ۵۴۵۴۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه کاریکاتور «هولوکاست» در یاسوج برگزار شد

همزمان با روز جهانی قدس نمایشگاه کاریکاتور «هولوکاست» ازسوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری راهپیمایی این روز دریاسوج برگزارشد.

2125425

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص به خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه که از سوی حوزه هنری و با مشارکت بسیج هنرمندان استان برگزار شد،  آثار هنرمندان ۵۰کشور جهان به نمایش درآمد.

محمدشریف اسلامی افزود: این آثار منتخب جشنواره بین المللی کاریکاتور هولوکاست است که اخیرا در تهران برگزار شد و موجب خشم رژیم صهیونیستی گردید.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را استفاده از زبان و ظرفیت هنر برای بیان درد ها و رنج های مردم فلسطین و هم چنین سبعیت و خونخواری رژیم غاصب صهیونیست عنوان کرد.

اسلامی افزود: هنرمندان با زبان هنر در عرصه فرهنگی به جنگ و مبارزه با استکبار و نوکران آن می روند که با رسانه های جیره خوار خود سعی در سرپوش نهادن بر جنایات رژیم غاصب صهیونیست دارند.

وی تصریح کرد: هنرمندان استان نیز همگام و همراه با مردم امروز در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و این حماسه حضور را ثبت و ضبط نمودند.

2125426

وی اضافه کرد: به رغم شدت و حدت بالای گرما امسال باز مردم قدرشناس استان به میدان آمدند تا اعلام کنند که همچنان پیرو آرمان های امام و انقلاب و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و مردم مظلوم فلسطین را تنها نمی گذارند.

این نمایشگاه که در ورودی مصلای شهر یاسوج و محل تجمع راهپیمایان روز قدس برگزار شد، مورد استقبال مردم روزه دار و انقلابی شهر یاسوج قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد