تاریخ درج خبر : 1395/04/11
کد خبر : ۵۴۵۶۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اهدای 20 مدرسه پیش ساخته به دیشموک و چاروسا

نماینده کهگیلویه با اشاره به محرومیت‌های آموزشی در بخش‌های دیشموک و چاروسا با گذشت 37 سال از انقلاب گفت: با رایزنی‌های انجام شده 20 مدرسه پیش ساخته به این بخش‌ها اختصاص داده شد.

madrese---01

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، عدل هاشمی پور در گفتگویی از اهدای 20 مدرسه پیش ساخته به بخش‌های دیشموک و چاروسا خبر داد و اظهار داشت: این کانکس‌ها تا پایان ماه به مناطق خواهد رسید.

نماینده کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه در شأن این نظام نیست با گذشت 37 سال از انقلاب هنوز دانش‌آموزان دیشموک در کپر درس می‌خوانند، تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که انجام دادم خیران مدرسه‌ساز تأمین این مدارس با هزینه 10 میلیارد ریال را بر عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه انجام بسیاری از کارها نیازمند رایزنی و چانه‌زنی است، افزود: این کشور پولدارترین کشور دنیاست، اجرای کارها عرضه و ارتباطات قوی می‌خواهد.

هاشمی‌پور تصریح کرد: انتظار دارم مدیران شهرستان برای وصول مطالبات مردم کوتاهی نکنند و از مقامات بالاتر مطالبه‌گری کنند.

وی خطاب به مدیران شهرستان افزود: بخواهیم یا نخواهیم مسؤولیت‌های من و شما تمام می‌شود برای نجات مردم و جوانان دست به دست همدیگر دهیم و کهگیلویه را نجات دهیم.

هاشمی‌پور بیان کرد: همه ما از وضعیت کهگیلویه خبر داریم؛ باید از حالت شعار و سخنرانی بیرون آییم، مباحث طایفه‌ای، باندی و قبیله‌ای را خاتمه دهیم. اگر در برابر مردم بی‌تفاوت باشیم و در مقابل مسؤولیت واگذاری احساس مسؤولیت نکنیم باید پاسخگو باشیم و خدای متعال ما را نخواهد بخشید.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس تصریح کرد: صحنه خدمتگزاری را با تهمت و تشر دیگران نباید ترک کنیم، بلکه در مقابل بدبینی‌ و حسادت‌های دیگران باید مقاومت کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد