تاریخ درج خبر : 1395/04/11
کد خبر : ۵۴۵۶۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -
عضو شورای شهر یاسوج:

یاسوج متعلق به همه مدیران است/ مدیران استانی نگاه ویژه‌ای به یاسوج داشته باشند

عضو شورای شهر یاسوج با تاکید بر اینکه یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد متعلق به همه مدیران و مسؤولان است، گفت: از تمامی مدیران و مسؤولان استانی انتظار می‌رود نگاه ویژه‌ای به مرکز استان داشته باشند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید هدایت اکبری با اشاره به مشکلات زیرساختی در شهر یاسوج، اظهار کرد: متاسفانه شهر یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آنگونه که باید و شاید به آن توجه نمی‎شود و در حال حاضر زیرساخت‌های این شهر مشکل دارند و پاسخگوی نیازها نیستند.

عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه مرکز کهگیلویه و بویراحمد به دلیل شرایط آب و هوایی و طبیعت بکر و بی‌نظیر و موقعیت جغرافیایی ظرفیت بالایی در جذب گردشگر دارد، گفت: متاسفانه زیرساخت‌های لازم در این شهر وجود ندارد و با ورود گردشگر مازاد بر ظرفیت شهر قفل می‌شود که نمونه آن را در عید فطر سال گذشته دیدیم.

اکبری در ادامه بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری و شهری تاکید کرد و گفت: برای فراهم کردن زیرساخت‌ها باید از محلی منبعی تامین شود تا بتوانیم زیرساخت‌های لازم را فراهم کنیم.

وی اذعان کرد: تا زمانی که بخشی از اعتبارات به مرکز استان اختصاص داده نشود مشکلات همچنان به قوت خود باقی می‌‌مانند.

اکبری در ادامه با تاکید بر اینکه یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد متعلق به همه مدیران و مسؤولان است، گفت: از تمامی مدیران و مسؤولان استانی انتظار می‌رود نگاه ویژه‌ای به مرکز استان داشته باشند تا مشکلات یک بار برای همیشه برطرف شوند.

عضو شورای شهر یاسوج تصریح کرد: قطعا با حمایت و تلاش مدیران و اختصاص بخشی از اعتبارات به شهر یاسوج مشکلات زیرساختی ریشه‌کن خواهد شد و زمینه برای توسعه و آبادانی و جذب گردشگر فراهم خواهد بود.

وی در پایان از تمامی مدیران و مسؤولان خواست تا با نگاه ویژه به مشکلات یاسوج به عنوان مرکز استان بپردازند و در راستای رفع مشکلات و نواقصات آن همگام و همسو با هم حرکت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد