تاریخ درج خبر : 1395/04/11
کد خبر : ۵۴۵۶۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده بویراحمد و دنا:

سونامی کذب است / مدیران نگاه قومی نداشته باشند

نماینده بویراحمد و دنا گفت: همان‌طوری که حق رأی به وزیر دارم، حق رأی به مدیر وزیر را هم دارم.

zaraei

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، غلام‌محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به انتخاب مدیران، اظهار کرد: بنده در چهار چوب قوانین نظام گام بر می‌دارم، همانطور که نماینده در انتخاب وزیران و سئوال از وزیران حق دارد، باید سؤال از مدیران و رای دادن به انتخاب مدیران توسط وزیر، هم باید از حقوق نمایندگان باشد.

وی ضمن با بیان اینکه سونامی در کار نمایندگان نیست و اینکه عنوان می‌کنند سونامی زارعی در راه است کذب محض است، گفت: مسئولان مهم کشور به بنده گفتند شما تنها کسی بودی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی قومیتی برخورد نکردید و من در جلسه‌ای با حضور همه کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در دفتر آیت الله ملک حسینی اعلام کردم که برداشتم این است که انتخابات به سمت قوم گرایی و قبیله گرایی خواهد رفت و تا آنجاییکه که می‌توانیم عامل وحدت همه اقشار جامعه باشیم.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نباید یک عدد رای اختلاف و تفرقه ایجاد کنیم تا اینکه حادثه‌ای رخ دهد که سال‌ها کهنه شود و اینگونه رأی‌ها نامشروع است و شما اگر یک کلام در باره مسائل قومی از بنده شنیده‌اید، اعلام کنید.

وی تاکید کرد: تنها خواسته ما از مدیران نداشتن نگاه قومی و قبیله‌‌ای است.

غلام‌محمد زارعی در ادامه و در پاسخ به سئوالی در خصوص بیکاری حوزه انتخابیه‌اش، اظهار کرد: مقوله اشتغال از دغدغه‌‌های تمامی مردم استان بوده که امیدواریم بتوانیم باری از مشکلات مردم را بردارم.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: بیکاری در دو زمینه اداری و خصوصی قابل اجرا است.

وی با بیان اینکه فرصت اشتغال در زمینه اداری مسدود شده گفت: خوشبختانه مجوز جذب نیرو در علوم پزشکی را کسب کردم.

زارعی در ادامه با اشاره به فرصت‌های اشتغال در بخش خصوصی اذعان کرد: در بخش خصوصی واحدهای صنعتی زیادی در مرکز استان تعطیل بود و ضربه‌ای بزرگ به استان وارد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خوشبختانه کارخانه آرد و نشاسته فعال و با فعالیت کارخانه قند بخشی از اشتغال شهروندان نیز برطرف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه ۷۰ درصد واحدهای صنعتی در مرکز کهگیلویه و بویراحمد را احیا کردیم، گفت: کارخانه فولاد سقاوه را پیگیر کردیم که امیدواریم عملیات اجرایی آن با سفر هیئت دولت به استان اجرا شود.

زارعی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در دوره گذشته مجوز نیروگاه را کسب کردیم که در صورت اجرایی شدن از پروژه‌های مهم استان خواهد بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی کارخانه سیمان مارگون را از دیگر پروژه‌های مهم در بویراحمد عنوان کرد و گفت: خوشبختانه پیگیری‌های لازم برای جذب منابع اعتباری این کارخانه صورت گرفت.

زارعی از پیشرفت بالای ۹۰ درصدی کارخانه سیمان مارگون داد و گفت: با توجه به اینکه اشتغال جوانان منطقه از دغدغه‌های اهالی مارگون است این اطمینان را به مردم منطقه خواهم داد که به دلیل بیکاری بالا در منطقه جوانان آن خطه در اولویت خواهند بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان و سرمایه‌گذاران همواره اعلام کردند که اولویت اشتغال با مردم منطقه است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    سلام نماینده عزیز کاش میدانستید قوم گرایی در دانشگاه یاسوج چگونه است لطفا تحقیق کنید

پربازديد