تاریخ درج خبر : 1395/04/11
کد خبر : ۵۴۵۶۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
خادمی در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

بانک‌های استان در پرداخت وام بهسازی مسکن روستایی کوتاهی نکنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک‌های استان در پرداخت وام بهسازی و بازسازی واحدهای مسکن روستایی کوتاهی نکنند.

خادمی

به گزارش سایت استان به نقل از فارس ، سید موسی خادمی در جمع خبرنگاران با اشاره به نیاز واحدهای مسکن روستایی استان به بهسازی و بازسازی گفت: طبق آمار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 45 هزار واحد روستایی نیازمند بهسازی هستند.

استاندار افزود: دولت برای بازسازی هر واحد مسکن روستایی پنج میلیون تومان یارانه و 20 میلیون وام کم‌بهره اختصاص داده است که انتظار می‌رود بانک‌های استان در این خصوص کوتاهی نکنند و از این فرصت برای بازسازی واحدهای روستایی به خوبی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: متقاضیان، تسهیلات بهسازی مسکن را از بانک‌ها بخواهند و مبلغ پنج میلیون یارانه را از بنیاد مسکن استان دریافت کنند، ضمن اینکه هر فردی که برای دریافت وام بهسازی مسکن به بانک‌ها معرفی می‌شود باید بانک‌ها تسهیلات مورد نیاز را در اختیار آنان قرار دهد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد همچنین به مشکلات عدیده در واحدهای مسکن مهر اشاره کرد و افزود: مالکین واحدها، پیمانکاران، بانک‌های عامل و دستگاه‌های خدمات‌رسان نهایت همکاری را برای رفع مشکلات مسکن مهر و اختصاص هرچه سریع‌تر این واحدها به متقاضیان انجام دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    چرا در بهمئی بانکها وام روستایی را پرداخت نمی کنند و مسئولان در خوابند وتذکر نمی دهند

پربازديد