تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

321 مقاله به همایش توسعه پایدار روستایی رسیده است

دبیر علمی همایش توسعه پایدار روستایی گفت: تعداد 321 مقاله به دبیرخانه علمی این همایش رسیده است که از این تعداد 121 مقاله پذیرفته شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر احمدوند افزود: بررسی مقالات علمی که به دبیرخانه این همایش ارسال شده است و 69 داور کار بررسی این مقالات را انجام دادند.

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج با بیان اینکه داورانی از سراسر کشور بررسی مقالات را عهده دار هستند اظهار داشت: هر مقاله دو تا سه بار توسط داورهای مختلف ارزیابی می شود تا در روند بررسی این مقالات حقی از کسی ضایع نشود.

دکتر احمدوند تاریخ برگزاری همایش «توسعه پایدار روستایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی» را روزهای 30 و 31 تیرماه سالجاری عنوان کرد و بیان داشت: در این دوروز از پیشکسوتان علمی مرتبط با موضوع همایش به عنوان مهمان ویژه و سخنران دعوت می شود.

این مسئول در برگزاری همایش اذعان داشت: در این دو روز با توجه به محدویت زمان، 40 مقاله در قالب سخنرانی و 20 مقاله در قالب پوستر ارائه می‌شود.

وی به مهمانان سیاسی که برای این همایش دعوت شده اند اشاره کرد و بیان داشت: مقدمات حضور معاون اول رئیس جمهور فراهم شده است که در صورت امکان در این همایش حضور یابد.

دکتر احمدوند تصریح کرد: دکتر رضوی رئیس دفتر توسعه روستایی مناطق محروم نیز در این همایش ملی حضور می یابد.

وی افزود: برپایی نمایشگاه توانمندی روستاییان استان از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این همایش برگزار می‌شود.

دکتر احمدوند ادامه داد: در اختتامیه این همایش از سه مقاله برتر که به صورت سخنرانی ارائه شده و همچنین از سه مقاله برتر که در قالب پوستر ارائه شده است تجلیل می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد