تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -
سیدمقداد مرتضوی‌پور

فرماندار کهگیلویه؛ آیا «جاده خون» از انصاف به دور است؟

فرماندار محترم کهگیلویه، آقای پوزش در واکنش شما نسبت به کمپین جاده خون (سوق – لنده – دهدشت) چند سؤالی ذهن همه مخاطبان به‌خصوص بسیاری از مردم سوق را درگیر کرده است.

مردمی که شاید عمر سیاسی شما در این شهرستان یاری نکند تا زجرهایی که در دوران قبل از جنگ و بعد از جنگ برای این مرزوبوم متحمل شده‌اند را لمس کنید. مردمی که شما امروز به راحتی به آن‌ها اَنگ سیاسی می‌زنید و به راحتی با جملات توهین‌آمیز مورد خطاب خود قرار می‌دهید.

در واکنش خود نسبت به این کمپین بیان کردید که از انصاف به دور است که اسم این جاده را جاده خون بنامیم. آری شما حق دارید چنین برداشتی داشته باشید چون نه در این جاده رفت‌وآمدی دارید و نه عزیزی را در این جاده از دست داده‌اید و نه در عزای همشهری‌هایت به سوگ نشته‌اید.

آقای پوزش بعد از دوسال و اندی که بر صندلی ریاست فرمانداری شهرستان کهگیلویه بزرگ تکیه زدید با چه پشتوانه‌ای محورهای ارتباطی دیگر شهرستان را خطرناک‌تر از جاده سوق به دهدشت خطاب می‌کنید درحالی‌که رئیس راهنمایی و رانندگی بارها این محور را خطرناک‌ترین مسیر در شهرستان اعلام کرده است!

آیا 25 نفر کشته در طول چند سال در جاده‌ای که فقط 9 کیلومتر مسافت دارد دلیلی بر خطرناک بودن این جاده نیست؟

جناب آقای پوزش آیا از خانواده دیدگاه که مادرشان (عشرت تنتکابی)، نوه کوچکشان (مهناز فرهمندیان) و جوان مهربانشان (رحمان دیدگاه) را در کمتر از 2 سال در این جاده از دست داده‌اند باخبرید؟ آیا از سروش و علی اسماعیلی که مادر و پدرشان در جلوی چشمشان پرپر شده‌اند باخبرید؟ آیا درگذشت برادران بهزادی به گوشتان رسیده است؟ آیا انفجار خودروی سمند که باعث عزادار شدن 4 خانواده شده بود را به همین راحتی از یاد برده‌اید.

جناب آقای پوزش در این 2 سالی که شما به عنوان فرماندار این شهرستان فعالیت می‌کنید و از وضعیت بد این جاده هم به خوبی باخبر بوده و هستید، چرا کاری نکردید؟

جناب آقای پوزش محضر شما عرض نمایم که در طول این 2 سال که شما فرمانداری شهرستان کهگیلویه هستند، مردمان شهر سوق و لنده به نشانه اعتراض خود به سیاست‌های غلط مسئولان نسبت به این جاده بارها دست به قلم شدن و اعتراض‌های خود را در فضای مجازی به اطلاع همگان رسانده‌اند. نه شما بلکه هیچ مسئولی هیچ عکس‌العملی نسبت به این اعتراض‌ها نشان نداده بود. آیا واکنش جدید شما در این برهه زمانی دلیل خاصی دارد؟ آیا کمپین جاده سوق به دنبال سیاسی کردن این موضوع است یا واکنش شما در این برهه زمانی نشانه‌ای از سیاسی کردن این موضوع دارد؟

جناب آقای پوزش جوانان شهرستان لنده و بخش سوق همان‌طور که در این 10 سال از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند از این به بعد هم به اعتراض‌های خود در سطح شهرستان و استان و در سطح ملی ادامه خواهند داد و تا احیای حقوق ازدست‌رفته خود در جاده سوق به دهدشت زبان از اعتراض بر نخواهند داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد گفت:

  حالا خوبه دارند روی جاده کار میکنند شما اینهمه اعتراض می کنید قبلاً خواب تشریف داشتید،فقط در دولت روحانی دیدیم که سراغ جاده سوق آمدند تا آنرا درست کنند قبلا چیزی ندیدیم یا هم اگر بوده محسوس نبود،قبلا که خبری نبود اعتراض نمی کردند ولی حالا که کار می کنند بنای اعتراض گذاشته اند.

  • ناشناس گفت:

   شما خواب بودی برادر من
   بیدار شو قربونت
   ربطی به دولت نداره
   یه سرچ کن درمورد جاده سوق تو اینترنت تاریخ مطالب رو هم بخون از توهم دربیای
   12 ساله که دارن کار میکنن البته

پربازديد