تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده ولی‌فقیه در استان:

کم‌کاری برخی مدیران کهگیلویه‌وبویراحمد قابل توجیه نیست /رسالت فرهنگی اصلی‌ترین رسالت انقلاب

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه کم‌کاری و عقب ماندگی برخی مدیران کهگیلویه وبویراحمد قابل توجیه نیست، گفت: باید مدیران کم‌کار در استان به صورت جدی توبیخ شوند.

ملک-حسینی

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی رسالتی برای حفظ امنیت و مبارزه با آسیب‌های مربوط به حوزه اقتصادی را بر عهده دارد، اظهار داشت: اصلی‌ترین رسالت انقلاب رسالت فرهنگی است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر اینکه انقلاب اگر در رسالت فرهنگی موفق عمل کند پیروز است، عنوان کرد: شورای فرهنگ عمومی برای احیای همین اهداف تشکیل شده است.

وی بیان کرد: مدیران باید عزم خود را برای پیگیری مصوبات جلسات جزم کنند و مباحث زیرساختی مربوط به مصلی‌ها، دارالقرآن‌ها و جامعه‌القرآن را با برنامه‌ریزی صحیح انجام دهند.

ملک حسینی ابراز کرد: زیرساخت‌های نرم افزاری مثل امر تبلیغ دایره وسیعی دارد و باید در شورای فرهنگ عمومی به آن رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: مدیرکل تبلیغات اسلامی باید در آینده طرح‌های خود را برای برون رفت از مشکلات فرهنگی به این شورا ارائه دهد.

ملک حسینی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، گفت: برای اینکه این وظیفه خطیر به یک شعار تبدیل نشود باید حرکت فرهنگی جدی‌تر را به کار ببریم.

وی با اشاره به اینکه شوراهای موازی ستاد امر به معروف و نهی از منکر و سایر شوراها بدون شک با شورای فرهنگ عمومی مرتبط هستند، تاکید کرد: اما اجرای مصوبات این شوراها باید چنان قوی باشد که آثارش در جامعه نمود پیدا کند.

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: باید آینده‌ای را برای انقلاب رقم بزنیم که این انقلاب را به جهانیان معرفی کنیم.

وی تاکید کرد: مدیران کم‌کار که در حوزه اجرایی خود ناتوانند یا از وظیفه خود شانه خالی می‌کنند را باید توبیخ‌های شدید را نسبت به آنها به کار برد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد