تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون ارشاد استان:

جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در یاسوج، گچساران و دهدشت برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در یاسوج، گچساران و دهدشت برگزار می‌شود.

ayinhay e namayeshi

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، رضا خردمند اظهار داشت: پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی “رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در دهه کرامت و در مردادماه برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره با شرکت 8 گروه از گروه‌های نمایشی کشور برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی” رضوی به مدت 4 روز و با اجرای نمایش‌های خیابانی در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت برگزار می‌شود.

خردمند خاطرنشان کرد: در دهه کرامت در مردادماه 8 جشنواره رضوی به صورت استانی در شهرستان‌های یاسوج، گچساران، باشت، دهدشت، چرام، سی‌سخت، لنده و بهمئی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: جشنواره‌های رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره‌ی ائمه معصومین به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و شناسایی، معرفی و تجلیل از پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره‌ی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از دیگر اهداف برگزاری جشنواره‌های رضوی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد