تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتراض متقاضیان مسکن مهر بلکو مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

متقاضیان مسکن مهر منطقه بلکو یاسوج به دلیل عدم واگذاری این واحدهای مسکونی به متقاضیان در موعد مقرر و مشکلات این خانه ها و بی توجهی مسئولان مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد دست به اعتراض زدند.

bolko---00

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، یکی از این متقاضیان اظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکونی شهرک بلکو با همکاری شرکت همیاری شهرداری یاسوج از سال 89 آغاز شد و قرار بود که در سال 90 تحویل متقاضیان شود اما هم اینک پس از شش هفت سال تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی با اشاره به اینکه محوطه سازی نیز در قرارداد قید نشده است گفت: شرکت همیاری شهرداری یاسوج به خاطر محوطه سازی نیز مبلغ 40 میلیون ریال از متقاضیان تقاضا کرده است که این کار غیرقانونی است.

این متقاضی مسکن مهر در شهر بلکو افزود: قرار بود تسهیلات22 میلیون تومانی نیز در اختیار ما قرار گیرد اما این وام هم اینک 25 میلیون تومان شده و به هیچ یک از این متقاضیان نیز داده نشده است.

وی ابراز کرد: مسئولان در این زمینه پاسخگو نیستند و می‌گویند شرکت همیاری شهرداری یاسوج متضرر شده است و متقاضیان باید مبالغی را واریز کنند تا به انها کمک شود درصورتی که ما اصلا نباید مبلغی را  به حساب این شرکت واریز کنیم .

هم اینک این متقاضیان در مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند و مسئولی برای پاسخگویی در جمع آنها حضور نیافته است

bolko---01

bolko---02

bolko---03

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد