تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

عملکرد مدیر کل ورزش و جوانان زیر ذره بین

سرپرست تیم اعزامی کشتی کهگیلویه و بویراحمد به مسابقات کشوری از بی توجهی به ورزش کشتی و حتی سایر ورزش‌ها انتقاد کرد و گفت: بی توجهی و ناکارآمدی مسئولان ورزش استان سبب نارضایتی عمومی شده و باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود.
به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، پیش از ظهر امروز سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد زمانی که ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان این استان در نشست کارگروه اجتماعی در محل استانداری حضور داشت به طور سرزده از اداره ورزش و جوانان بازدید و از نزدیک در جریان برخی مشکلات و نارسائی‌ها در این حوزه قرار گرفت.
سید ارسلان حسینی ادامه داد: اداره ورزش و جوانان هیچ حمایتی جز پرداخت فیش آب، برق و گاز از هئیت کشتی نداشته و پیگیری‌ها مکرر هیئت با مجموعه مدیران این اداره نیز تاکنون به جایی نرسیده است.
وی با ابراز گلایه از اینکه برای اعزام کشتی‌گیران به مسابقات کشوری مینی‌بوس نداریم و دست به دامن شدن مدیران نیز راه به جایی نبرده است عنوان کرد: دو روز برای دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان جهت رفع این مشکل به این اداره کل مراجعه می‌کنم ولی موفق به دیدار نشده‌ام.
حسینی با تاکید بر اینکه در حق ورزش کهگیلویه و بویراحمد اجحاف می‌شود تصریح کرد: در اداره ورزش و جوانان این استان فعالیت خاصی برای توسعه و شکوفایی ورزش انجام نمی شود و تنها از یک ساختمان نگهبانی می‌شود.
ویی ادآوری کرد: برای اعزام نونهالان کشتی استان جهت برگزاری مسابقات دست به دامن بیمه ایران جهت تامین سرویس ایاب و ذهاب شده‌ایم.

هفته گذشته در نشست رسانه ها با غلام محمد زارعی،عملکرد ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان مورد انتقاد قرار گرفت . خبرنگاران از زارعی خواستند که عملکرد این مدیر با دقت بیشتری مورد بررسی قرار بگیرد.و یکی از رفتارهای ناراحت کننده ایزدپور حضور در تیزر تبلیغاتی یک شرکت بخش خصوصی و پخش آن در شبکه استانی بود. این در حالی است که وی هیچ نقشی در عملکرد شایسته تقدیر این سرمایه گذار خصوصی ندارد و برخی ها این اقدام ایزدپور را فرصت طلبی می دانند.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد