تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار در حاشیه بازدید سرزده از اداره ورزش و جوانان گفت:

کمبود اعتبار توجیه مدیران کم‌کار کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی نباید کم‌کاری خود را با کمبود اعتبار توجیه کنند گفت: مدیران جدا از اعتبارات خاص باید خدمات لازم را به مردم و بویژه جامعه هدف خود ارائه کنند.
به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم سید موسی خادمی در حاشیه بازدید سرزده از اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: هدف از بازدیدهای سرزده از ادارات ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و کارکنان و بررسی مشکلات خاص است.وی با تاکید بر اینکه در یک بازدید سرزده 30 تا 45 دقیقه از شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی امکان ارزیابی دقیق وجود ندارد عنوان کرد: در زمینه عملکرد مدیر ورزش و جوانان استان رضایت کامل ندارم.
خادمی با اشاره به محدودیت اعتبارات در استان و کشور ابراز کرد: نباید همه کم کاری‌ها را به کمبود اعتبار و بودجه ربط دهیم زیرا جدا از اعتبارات خاص باید به جامعه هدف، خدمت ارائه شود.
خادمی تصریح کرد: بازدیدهای سرزده از ادارات و شرکت‌های دولتی توسط مجموعه مدیریت ارشد استان با هدف ارزیابی عملکرد و نحوه ارائه خدمت به مردم به طور حتم به صورت مستمر و منظم ادامه دارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره  مهمترین شاخص ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان گفت: بهره‌وری، رضایت ارباب رجوع، پیش بردن برنامه‌ها و افزایش جذب اعتبارات ملی از جمله مهمترین شاخص‌ها ارزیابی مدیران است.
خادمی درباره نتیجه ارزیابی‌ها  گفت: مدیران و دستگاه‌های برتر در جشنواره‌های مختلف از جمله جشنواره شهید رجایی معرفی و در صورتی مدیری ارزیابی مطلوبی نداشته باشد نیز وزیر مربوط در جریان قرار می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد