تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۷۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه وبویراحمد:

پروژه کتابخانه عمومی کهگیلویه ۸ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: پروژه کتابخانه عمومی شهرستان کهگیلویه برای تکمیل و بهره‌برداری به ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

قربانی

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، زینب قربانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در بازدید از کتابخانه آیت الله ملک حسینی در شهر یاسوج مبلغ ۷۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز این کتابخانه اختصاص داد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه وبویراحمد گفت: پروژه کتابخانه شهر دهدشت با ۸۰۰ متر زیربنا تاکنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که برای تکمیل آن حدود ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه برای احداث کتابخانه مرکزی یاسوج با ۱۰ هزار متر زیربنا بنیاد علمی قلمچی قول تامین ۵۰ درصد از اعتبار این پروژه را داده است، بیان کرد: انتظار می‌رود استاندار  استان در سفر هئیت دولت به استان این پروژه را نیز در بین طرح‌های پیشنهادی ارائه دهند.

قربانی عنوان کرد: در صورت تصویب اعتبار از سوی دولت خیرین در اجرای این پروژه مشارکت فعال خواهند داشت.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخانه رضوی در استان خواستار مشارکت و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری مطلوب این جشنواره در استان شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد