تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۸۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مطرح کرد:

کارخانه فولاد دنا آسیا در بویراحمد مشکل زیست محیطی ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: اقدامات لازم برای صدور مجوزهای زیست محیطی کارخانه فولاد دنا آسیا صورت گرفته و برای نهایی شدن و صدور مجوز پیگیری لازم از سوی سازمان محیط زیست استان انجام شده است.

mohanayi---03

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، نشست هماهنگی کلنگ‌زنی کارخانه بزرگ فولاد دنا آسیا با حضور زارعی نماینده شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون اقتصادی استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط و سرمایه گذار طرح برگزار شد.

مجید محنایی در این نشست اظهار داشت: مجموعه استانداری و مدیران استانی آمادگی شبانه روزی جهت حمایت از طرح‌ها و واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری در استان را دارند.

وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های بزرگی همچون فولاد دنا آسیا نیازمند جسارت و قدرت ریسک بالایی است عنوان کرد: خوشبختانه سرمایه‌گذار طرح دارای توانمندی و تجربه کافی در جهت اجرایی کردن این طرح است.

محنایی افزود: مجمع نمایندگان استان بحث حمایت‌های ویژه از طرح‌های ملی در مناطق محروم همچون کهگیلویه و بویراحمد را پیگیری تا زمینه توسعه تولید و جذب سرمایه گذار فراهم شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: اقدامات در جهت صدور مجوزهای زیست محیطی طرح صورت گرفته و برای نهایی شدن و صدور مجوز پیگیری لازم از سوی سازمان محیط زیست استان انجام و مکاتبه لازم با امضا استاندار جهت تسریع در روند کار صورت می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد