تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۸۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -
گزارش خبری-تصویری:

وضعیت نامطلوب گلزار شهدای یاسوج

ساماندهی گلزار شهدای شهر یاسوج مدت ها است که در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد قرار گرفت که به دلیل نبود اعتبار نیمه کاره رها شد و بعد از یک مدت مرمت باز هم در ماه مبارک رمضان سالجاری این نهاد شروع به ساخت و ساز و مرمت آن کرده است.

golzar-yasouj--(10)

به گزارش سایت استان به نقل از بویرخبر ،گلزار شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در بین استان های کشور دارای ساختمانی است که به منظور برگزاری مراسم‌ها بنا شده است.

این در حالی است که گلزار شهدای مرکز استان این روزها وضعیت نامناسبی داشته و موجب نگرانی و نارضایتی خانواده های شهدا گردیده است.

ساماندهی گلزار شهدای شهر یاسوج  مدت‌ها است که در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد قرار گرفت که به دلیل نبود اعتبار نیمه کاره رها شد و بعداز یک مدت مرمت باز هم در ماه مبارک رمضان سالجاری این نهاد شروع به ساخت و ساز و مرمت آن کرده است.

ساماندهی گلزار شهدای شهر یاسوج که ازمهر سال93 در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد قرار گرفته همچنان بعد از چند سال هنوز به اتمام نرسیده است.

 این مکان مقدس که در فصول مختلف سال  میزبان برنامه های مختلفی است به عنوان یکی از دغدغه های مهم خانواده های شهدا به شمار می رود که در روزهای ماه مبارک رمضان باز هم دست خوش مرمت و بازسازی شده است.

شهرستان بویراحمد 650 شهید تقدیم انقلاب کرده است که از این تعداد 112  شهید در گلزار شهدای شهر یاسوج آرمیده اند

golzar-yasouj--(1)

golzar-yasouj--(2)

golzar-yasouj--(3)

golzar-yasouj--(4)

golzar-yasouj--(5)

golzar-yasouj--(6)

golzar-yasouj--(7)

golzar-yasouj--(8)

golzar-yasouj--(9)

golzar-yasouj--(13)

golzar-yasouj--(14)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد