تاریخ درج خبر : 1395/04/12
کد خبر : ۵۴۵۸۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار عنوان کرد:

برش استانی برنامه ششم توسعه کشور توجیه پذیر باشد

معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برش استانی برنامه ششم توسعه کشور توجیه پذیر باشد و تمامی نیازمندی ها و مشکلات استان در حوزه های مختلف نیز به نحو مطلوب در آن تبیین شود.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، فتاح محمدی در نشست کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی ذیل تدوین برش استانی برنامه ششم توسعه کشور افزود: تحقق چنین امر مهمی می تواند کمک بسزایی به تخصیص و جذب اعتبارات ملی برای دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد کند.

وی بیان کرد: آن دسته از دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد که تاکنون آمار، اطلاعات و داده های مورد نیاز برای تدوین برش استانی برنامه ششم توسعه کشور را تهیه و ارائه نکرده اند تا پایان هفته جاری برای انجام چنین امر مهمی فرصت دارند.

محمدی اظهار کرد: برنامه ریزی صحیح پایه و اساس مدیریت یک کشور است و به همین دلیل نیز اهمیت ویژه ای دارد.

وی عنوان کرد: تدوین برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت در هر کشور زمینه ساز توسعه و پیشرفت همه جانبه آن و ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم است.

محمدی ابراز داشت: لایحه بودجه، برنامه های توسعه پنج ساله و سند چشم انداز 20 ساله توسعه کشور همگی در یک راستا هستند و هدف از تدوین آنها نیز کمک به تلاش و فعالیت هر چه بیشتر مسئولان اجرایی برای خدمت رسانی مطلوبتر خواهد بود.

وی افزود: دولت یازدهم توجه و حساسیت خاصی بر روی تدوین برنامه ششم توسعه کشور دارد و باید تمامی استان ها از جمله کهگیلویه و بویراحمد نیز در زمینه تهیه برش استانی این برنامه مهم دقت کرده و احساس مسئولیت لازم را داشته باشند.

محمدی گفت: برش استانی برنامه ششم توسعه کشور پس از تصویب در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارسال می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد