تاریخ درج خبر : 1395/04/13
کد خبر : ۵۴۵۸۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری سارق سابقه دار در شهرستان بویراحمد

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری فردی با همدستی دو نفر دیگر با زور و تهدید گوشی های تلفن همراه و وجوه نقد عابران پیاده را در شهرستان بویراحمد سرقت می کردند، خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی استان، سرهنگ خداکرم پاکروان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف گوشی تلفن های همراه و وجوه نقد از عابران پیاده در سطح شهرستان بویراحمد، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان بلافاصله تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان آغاز کردند.

وی بیان کرد: ماموران با تحقیق و گشت زنی های نامحسوس در محل گزارش شده وقوع جرائم و دیگر نقاط جرم خیز شهرستان بویراحمد و همچنین بررسی ساعت های وقوع جرم و مطالعه دقیق پرونده ها و شگرد های سارق یا سارقان یک عملیات غافلگیرانه یک سارق سابقه دار را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در تحقیق از متهم تا کنون به چهار فقره سرقت به عنف گوشی های تلفن همراه و وجوه نقد با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرده است.

پاکروان با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری همدستان فراری این سارق 30 ساله و کشف دیگر سرقت های احتمالی تصریح کرد: محل های وقوع سرقت با حضور سارق بازسازی و اموال کشف شده به مالباختگان تحویل داده شدند.

وی ادامه داد: فرد سارق پس از تحویل به مراجع قضایی رزوانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: به مردم توصیه می شود از تردد در محلهای خلوت بویژه در شب خودداری کنند و در صورت لزوم در چنین مکان هایی به تنهایی تردد نکنند و همواره مراقب موتورسیکلت سواران و افراد مشکوک باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد