تاریخ درج خبر : 1395/04/13
کد خبر : ۵۴۵۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گچساران:

طرح کتاب شهر در گچساران برپا می‌شود/ توسعه کتابخانه‌های محله‌ای در گچساران

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گچساران گفت:”کتاب شهر” در شهرستان گچساران برپا می‌شود.

ketabeshahr-koted-smal-01

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، غلامرضا شکوهی‌پور گفت: توجه به فرهنگ کتابخوانی و توسعه کتابخانه‌های محله‌ای در برنامه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گچساران است.

وی عنوان کرد: کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گچساران در این دوره از فعالیت خود راه‌اندازی کتابخانه‌های محله‌ای و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان را در اولویت‌های خود قرار داده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گچساران افزود: تاکنون 3 باب کتابخانه محله‌ای در کوی کارکنان و بهارستان و محله لبنان در این شهرستان احداث شده است.

شکوهی‌پور با اشاره به اینکه توسعه این کتابخانه‌ها در دستور کار قرار دارد گفت: در نظر داریم در صورت تأمین اعتبار و حمایت دستگاه‌های اجرایی در سایر محلات کتابخانه عمومی محله‌ای راه‌اندازی کنیم.

وی از راه‌اندازی طرح “کتاب شهر” در شهرستان گچساران خبر داد و افزود: در نظر داریم طرح “کتاب شهر” را در این شهرستان راه‌اندازی کنیم و به دنبال تهیه زمین آن هستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گچساران گفت: برای راه‌اندازی طرح “کتاب شهر” انتظار می‌رود که سایر دستگاه‌ها و ادارات به ویژه ادارات فرهنگی همکاری کنند.

شکوهی‌پور تصریح کرد: راه‌اندازی طرح “کتاب شهر” می‌تواند سبب ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان گچساران شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد