تاریخ درج خبر : 1395/04/13
کد خبر : ۵۴۵۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -
فوتسال جام رمضان ادارات کهگیلویه:

تیم عمران صنعت قهرمان شد

مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات کهگیلویه با قهرمانی تیم عمران صنعت به پایان رسید.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه در حاشیه فینال مسابقات جام رمضان ادارات کهگیلویه در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت: مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات شهرستان کهگیلویه با حضور ۱۶ تیم در ۴ گروه چهار تیمی آغاز شد که در دور مقدماتی از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعد صعود کردند.

سید مسعود تقوی نژاد افزود: در این مرحله ۸ تیم راه یافته به صورت حذفی به هم به رقابت پرداختند وچهار تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

تقوی نژاد ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی تیم های عمران صنعت و بیمارستان امام خمینی (ره) ودر طرف دیگر تیم های نماسازان پویا ومرکز بهداشت کهگیلویه با هم به رقابت پرداختند که تیم های عمران صنعت ومرکز بهداشت موفق شدند با غلبه بر حریفان خود به فینال برسند وتیم های مغلوب برای کسب مقام سوم به رده بندی بروند.

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه گفت :شب گذشته در دیدار رده بندی تیم نماسازان پویا موفق شد تیم بیمارستان امام خمینی (ره) را شکست دهد وامشب در فینال این مسابقات ضمن تماشای یک بازی خوب وجذاب ،تیم خوب عمران صنعت موفق شد با نتیجه ۳بر ۲ مرکز بهداشت کهگیلویه را شکست دهد وبه عنوان قهرمان این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات کهگیلویه برسد.

تقوی نژاد از همه عوامل اجرایی تقدیر کرد و گفت: کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم های نماسازان پویا و بانک کشاورزی رسید.

گفتنی است، در فینال این مسابقات بخشدار مرکزی کهگیلویه وتعدادی از مدیران شهرستان حضورداشتند و در پایان مسابقه جوایز ورزشکاران را اهداء کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد