تاریخ درج خبر : 1395/04/13
کد خبر : ۵۴۵۹۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -
واکنش تاجگردون به برکناری برخی مدیران در رابطه با فیش‌های حقوقی:

باید با مسببان اصلی فیش‌های نجومی برخورد شود.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه عزل مدیران متخلف برخورد با معلول است، گفت: درخصوص این فیش‌ها دستگاه‌های نظارتی باید بازخواست و پاسخگوی عدم ارائه گزارش به‌موقع از این تخلفات باشند.

به گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، غلامرضا تاج گردون ، با اشاره به برخورد دولت با مدیران متخلف و فیش‌های نجومی، گفت: در خصوص دریافتی‌های غیرمتعارف دولت باید با علت برخورد کند و رویه برخورد را محدود به معلول نکند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه عزل مدیران متخلف برخورد با معلول است، افزود: برخورد با مدیران متخلف و پرداختی‌های نجومی محدود به قوه مجریه نبوده و تمامی قوا باید با این مهم مقابله کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید بر اینکه در خصوص فیش‌های حقوقی میلیونی دستگاه‌های نظارتی باید بازخواست شوند، تصریح کرد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی باید گزارش‌های خود در خصوص این بی‌عدالتی اقتصادی هر چه سریع‌تر ارائه کنند.

تاج گردون با بیان اینکه عدم ارائه گزارش به‌موقع از سوی دستگاه‌های نظارتی جای سؤال دارد، گفت: فرآیند رسیدگی به این تخلف و تخلفات مشابه باید به‌گونه‌ای باشد که با مسببان اصلی فیش‌های نجومی برخورد شود.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تدوین نامه به رئیس‌جمهور در خصوص فیش‌های حقوقی میلیونی، افزود: ما خواهان برخورد قاطع با این نوع پرداخت‌ها برای جلوگیری از تکرار آن هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد