تاریخ درج خبر : 1395/04/13
کد خبر : ۵۴۵۹۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نارضیاتی شهروندان یاسوجی از قطعی مکرر آب در مناطق مختلف شهر

قطعی مکرر و طولانی‌مدت آب آشامیدنی در بسیاری از مناطق شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد نارضایتی شهروندان را به همراه داشته است.

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس ، شهروندان یاسوجی در مناطق تلزالی، محدوده خیابان تختی ، شرف‌آباد و دولت‌آباد از قطعی طولانی‌مدت آب آشامیدنی به‌شدت اعتراض کردند و از مسئولان خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شدند.

این شهروندان با بیان اینکه قطعی مکرر و طولانی‌مدت آب در این مناطق و در ماه رمضان و فصل گرم تابستان وضعیت بغرنجی را برای مردم به وجود آورده، عنوان کردند: در بسیاری از روزها قطعی آب تا ساعت‌ها ادامه دارد و این امر شرایط زندگی را در این مناطق دشوار کرده است.

یکی از این شهروندان با اشاره به اینکه قطعی آب در حالی در این مناطق شهر یاسوج به یک سریال دنباله‌دار تبدیل شده است که در سایر مناطق شهر به‌طور مرتب آب‌رسانی انجام می‌شود و کمتر خبر از قطعی طولانی‌مدت آب به گوش می‌رسد.

وی بی‌توجهی مسئولان شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به موضوع قطعی شبانه‌روزی آب آشامیدنی در این نقاط شهر یاسوج را یادآور شد و از مسئولان اجرایی استان خواست تا چاره‌ای اساسی برای این موضوع بیندیشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد