تاریخ درج خبر : 1395/04/13
کد خبر : ۵۴۵۹۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر نظارت بر بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد:

پیش‌بینی مصرف برق امسال استان تا حجم 362 مگاوات

مدیر دفتر نظارت بر بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان مصرف برق در این استان تا روز گذشته 362 مگاوات بوده که نسبت به مدت مشابه گذشته رشد داشته است.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، ایرج انصاری در نشستی با رئیس ایستگاه‌های برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و رشد هشت‌درصدی میزان مصرف برق ، پیش‌بینی می‌شود میزان مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری به 386 مگاوات برسد.

مدیر دفتر نظارت بر بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، میزان مصرف برق در این استان در سال گذشته را 357 مگاوات ذکر کرد.

انصاری گفت:‌ ظرفیت منصوبه در کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و 424 مگاولت آمپر است که 400 مگاولت آمپر آن در بخش انتقال و مابقی مربوط به بخش توزیع است.

وی تعداد پست‌های انتقال و فوق توزیع برق در کهگیلویه و بویراحمد را 14 پست برشمرد و گفت: تعداد فیدرهای این استان نیز 57 فیدر است.

مدیر دفتر نظارت بر بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت شبکه‌های برق در حوزه‌های انتقال شرایط مطلوبی داشته و البته در برخی شهرها نیاز به برخی تعمیرات شبکه‌ای وجود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد