تاریخ درج خبر : 1395/04/14
کد خبر : ۵۴۵۹۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آمادگی صنوف خدمت رسان استان برای تعطیلات عید فطر/ نظارت ویژه تیم‌های بازرسی بر بازار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی صنوف خدمت رسان در نقاط مختلف استان با آمادگی کامل خدمات و ملزومات ضروری گردشگران و هم استانی‌ها را در تعطیلات عید فطر تامین خواهند نمود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، داریوش دیودیده گفت: با تجربیات سال‌های گذشته مبنی بر شرایط ویژه استان بخصوص شهرستانهای بویراحمد و دنا در تعطیلات عید فطر، تیم های بازرسی و نظارت شرایط بازار استان را به دقت رصد و اجازه هرگونه سوء استفاده را از متخلفان خواهند گرفت.

دیودیده با بیان اینکه بر طبق روال چند سال گذشته شرایطی آرام بر بازار استان حاکم خواهد بود افزود: 50 بازرس و ناظر افتخاری پایش بازار کالا و خدمات را دو بخش نظارت بر خدمات و کالا در جهت خدمات رسانی به مردم و مسافرین انجام خواهند داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به آمادگی کامل صنوف خدمت رسان در سطح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کشیک های لازم برای تمامی صنوف خدمت رسان همچون نانوایی، تعمیرگاه و سایر واحدهای عرضه خدمات همشهریان و مسافرین انجام و برنامه ریزی لازم به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است.

وی در پایان تاکید کرد: هم استانی ها و مسافرین در صورت مواجه با هرگونه تخلف صنفی موارد را به سامانه 124 نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین ادارات شهرستانی اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری و برخورد لازم صورت گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد