تاریخ درج خبر : 1395/04/14
کد خبر : ۵۴۶۰۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده انتظامی استان خبر داد:

کشف 534 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد و فارس

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر این استان با همکاری مأموران مبارزه با مواد مخدر استان فارس 534 کیلوگرم تریاک از یک کامیون کشف و راننده آن را دستگیر کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، سرهنگ مهدی انصاری افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال مواد مخدر از استان‌های هرمزگان و فارس به استان‌های اصفهان و تهران از طریق محورهای مواصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد توسط یک قاچاقچی، بنابراین مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری این فرد آغاز کردند.

وی بیان کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد پس از سه ماه تحقیق و تلاش مطلع شدند این قاچاقچی قصد انتقال محموله‌ای مواد مخدر از استان فارس به استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و تهران را دارد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مأموران پس از هماهنگی با مراجع ذیل ربط به استان فارس اعزام و پس از چهار شبانه‌روز تحقیق، تعقیب و مراقبت خودروی کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی و با همکاری مأموران پلیس مواد مخدر استان فارس آن را در محور سرورستان شیراز متوقف و راننده آن را نیز دستگیر کردند.

انصاری تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو، 534 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی‌شده بود، کشف و ضبط کردند.

وی ضمن تشکر از همکاری مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس اضافه کرد: راننده به مراجع قضایی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد