تاریخ درج خبر : 1395/04/14
کد خبر : ۵۴۶۰۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد:

بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد سالیانه ۱۵۰۰ شغل ایجاد می‌کند

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالیانه یک هزار و ۵۰۰ شغل با ارائه تسهیلات از سوی بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سایت استان به نقل از تسنیم، رضا رنجبر در نشست پروژه ارتقا تولید و توسعه اشتغال پایدار روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بسیج سازندگی در بحث اقتصاد مقاومتی و واگذاری تسهیلات اشتغال‌زایی حدود سه سال است که نسبت به اجرای طرح‌های مختلف اقدام می‌کند.

وی افزود: در سال گذشته 845 کارگاه تولیدی توسط این نهاد با پرداخت 13 میلیارد تومان تسهیلات راه‌اندازی و برای یک هزار و 500 نفر شغل ایجاد شد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بسیج سازندگی باید سالیانه 70 هزار شغل در کشور ایجاد کند که از این تعداد سهم استان کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و 500 شغل است.

رنجبر بیان کرد: بسیج سازندگی در حوزه عمرانی و محرومیت‌زدایی با کسب اعتبارات سازندگی کوثر پروژه‌هایی را با رویکرد محرومیت‌زدایی در سطح مناطق محروم اجرا می‌کند.

وی به برنامه‌های بسیج سازندگی در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره و عنوان کرد: عمده پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان شامل کشت زعفران، مزرعه پرورش شترمرغ، مزرعه مرغ بومی و بوقلمون و کارگاه پودر ورمی‌کمپوست است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد