تاریخ درج خبر : 1395/04/14
کد خبر : ۵۴۶۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:

مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خودکفا می‌شوند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حل مسئله اشتغال و خودکفایی مددجویان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد انقلابی است.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، فرید محبی در نشست با رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 377 طرح از محل اعتبارات بانک ملی برای مددجویان این نهاد اجرا و 95 درصد از اعتبارات اختصاص‌یافته این بانک به اشتغال مددجویان کمیته امداد پرداخت شد.

وی بیان کرد: تلاش ما این است که بستری برای حل مشکلات مددجویان فراهم کرده تا آنان به سمت اشتغال روی بیاورند و با توانمندی و خودکفایی از چرخه حمایت کمیته امداد خارج شوند.

محبی با بیان اینکه حل مسئله اشتغال و خودکفایی مددجویان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، ابراز کرد: در این زمینه نیاز هست که همه ادارات و بخصوص بانک‌های عامل وارد عمل شده و مشکل اشتغال نیازمندان جامعه را حل کنند.

وی عنوان کرد: درمجموع اعتبار اختصاص‌یافته به کمیته امداد در بانک ملی 5میلیارد و 330 میلیون تومان در سال گذشته بوده که در این زمینه 394 پرونده اشتغال مددجویان به بانک ملی ارسال شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 377 پرونده با اعتبار 5 میلیارد و 60 میلیون تومان پرداخت شده است، افزود: 95 درصد از اعتبارات بانک ملی جذب شده و تنها 17 پرونده با مبلغ 270 میلیون تومان باقی مانده است.

محبی خواستار همکاری و تعامل بیشتر بانک ملی با کمیته امداد بخصوص تسریع در پرداخت 17 پرونده باقی مانده شد و برای پیگیری اقساط معوقه مددجویان قول مساعد داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد