تاریخ درج خبر : 1395/04/14
کد خبر : ۵۴۶۰۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه بویراحمد:

خدمات ثبت اسناد کهگیلویه وبویراحمد به پست واگذار شد

مدیر کل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه وبویراحمد گفت: با هدف سرعت‌بخشی در ارائه خدمات به مردم خدمات ثبت اسناد کهگیلویه وبویراحمد به پست این استان واگذار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم،  مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه وبویراحمد در نشست هم اندیشی مدیران کل ادارات ثبت اسناد و املاک و پست استان اظهار داشت: این نشست به منظور هم اندیشی و ارائه راهکارهای اجرایی جهت تعامل هر چه مطلوب‌تر ادارات کل ثبت اسناد و املاک و پست استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سعید محوری با اشاره به تفاهم‌نامه منعقده شده بین دو اداره کل ، ثبت اسناد را یک مجموعه‌ایی با ظرفیت‌های مناسب برای واگذاری بعضی از خدمات به پست دانست و عنوان کرد: این همکاری  در راستای سیاست‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

وی با تأکید بر اهمیت سرعت بخشی در ارائه خدمات به جامعه و لزوم تسریع در انجام امور مراجعین به لحاظ کمی و کیفی، به سیاست‌های سازمان ثبت در این زمینه اشاره نمود و افزود: با همکاری‌های مطلوبی که در سال‌های اخیر با اداره کل پست استان در زمینه برون سپاری خدمات به شهروندان داشتیم گام‌های مؤثر و مطلوبی برداشته شده که نتایج آن ملموس و محسوس است و سبب رضایتمندی مردم و مراجعین شده است.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه وبویراحمد با تشریح فرایندسامانه اینترنتی  ثبت شرکت‌ها بر مشارکت پست جهت رضایتمندی متقاضیان تاکید و خواستار مشارکت و همکاری بیشتر پست با ثبت اسناد واملاک استان شد .

محوری، با تاکید بر آموزش نیروهای زیر مجموعه پست در رابطه با فرایند امور و  اجرایی نمودن  موضوعات کاری مختلف ، مشارکت پست را مهم دانست و تصریح کرد: کسب آموزش و افزودن مهارت می‌تواند در ارائه خدمات و تسهیل در فرایند امور نقش موثری داشته است.

مدیرکل اداره پست استان  نیز در این نشست با بیان اینکه  اداره پست در  سال‌های اخیر با هدف خدمتگزاری هر چه مطلوب تر به مردم، هماهنگی‌های گسترده‌ای با دیگر ادارات داشته است، بیان کرد: از بین دستگاه‌های اجرایی استان  در زمینه برون سپاری خدمات، رتبه و جایگاه ثبت اسناد و املاک این استان قابل توجه است.

مسعود حسن زاده ابراز کرد: امید است با تعامل در راستای خدمت‌رسانی به مردم گام‌های موثری برداشته شود.

در این نشست مدیرکل پست استان با اهدای لوح تقدیر مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد بابت همکاری و تعامل نزدیک قدردانی کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد