تاریخ درج خبر : 1395/04/15
کد خبر : ۵۴۶۱۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در خطبه‌های عید سعید فطر مطرح شد

هشدار امام‌جمعه دهدشت نسبت به وضعیت آسیب‌های اجتماعی در کهگیلویه/سیر صعودی طلاق و بدحجابی نگران‌کننده است

 امام‌جمعه دهدشت، وضعیت حجاب در کهگیلویه را نامناسب خواند و گفت: متأسفانه آمار پدیده طلاق نیز سیر صعودی به خود گرفته و نگران‌کننده است.

111  (34)

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید نصیر  در خطبه‌های نماز عید فطر دهدشت اظهار داشت: استکبار جهانی آسیب‌های بسیاری به بستر فرهنگی جامعه ما وارد ساخته و باید در مقابل نقشه‌های شوم دشمن مقاومت کنیم.

امام‌جمعه دهدشت، راه مقابله با توطئه‌های دشمن را تمسک به قرآن و اهل‌بیت دانست و افزود: امروز در تمامی نقاط کره زمین چه در فضای مجازی و یا حقیقی دام‌هایی گسترده شده و موج‌های سهمگین در انتظار جوانان ما است که اگر مراقبت نکنیم آسیب جدی است.

حسینی، وضعیت حجاب را مورداشاره قرار داد و بابیان اینکه در همه شهرها این معضل رو به گسترش است تصریح کرد: در شهر ما نیز وضعیت حجاب مناسب نیست و باید فکری به حال این قضیه کرد.

وی، جریان طلاق را نیز اسفبار خواند و گفت: طبق گزارش‌های ارائه‌شده آمار طلاق در شهرستان نسبت به سال گذشته دو برابر شده و نگران‌کننده است.

حسینی افزود: این وضعیت نتیجه کناره‌گیری از قران و اهل‌بیت و کوتاه آمدن از ارزش‌های دینی و اصول اخلاقی است.

وی بابیان اینکه طلاق نتیجه نادیده گرفتن اصول و مبانی دینی در امر ازدواج است بیان کرد: زندگی زوج‌هایی که از آغاز معقول و مشروع نیست به طلاق منجر می‌شود.

امام‌جمعه دهدشت، رواج بی‌بندوباری‌ و فروپاشی خانواده‌ها را ناشی از گرایش به ماهواره و فضای مجازی دانست و گفت: تنها راه برون‌رفت از این آسیب‌ها توجه به قران و اهل‌بیت است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد