تاریخ درج خبر : 1395/04/15
کد خبر : ۵۴۶۱۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -
امام‌جمعه موقت یاسوج مطرح کرد

به کار بستن فرامین مقام معظم رهبری تنها راه غلبه بر حربه‌های دشمنان خارجی

امام‌جمعه موقت یاسوج گفت: به کار بستن فرامین رهبری تنها راه غلبه بر حربه‌های دشمنان خارجی است.

19  (36)

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر در خطبه‌های نماز عید سعید فطر شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه لازم است کارهای خوب ماه رمضان را همه روزها و ماه‌های سال ادامه دهیم، اظهار کرد: یکی از بهترین کارها در این ماه سحرخیزی است.

وی با اشاره به برکاتی که سحرخیزی برای انسان دارد، افزود: در قرآن دو بار به موضوع سحرخیزی و اهمیت آن اشاره شده است.

امام‌جمعه موقت شهر یاسوج به یکی دیگر از برکات ماه رمضان یعنی قرآن خواندن و انس با قرآن اشاره کرد و گفت: نباید این انس و الفت با قرآن را بعد از ماه رمضان ترک کنیم.

حسینی‌صدر در بخش دیگری از خطبه اول یکی دیگر از کارهای مهم و برکات ماه رمضان را صله‌رحم ذکر کرد و گفت: باید سفره‌ها را برای ایتام و محرومان نه‌تنها در ماه رمضان بلکه در همه ماه‌های سال پهن کنیم.

وی در خطبه دوم نماز عید سعید فطر مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بیانات رهبری در خصوص وضعیت فعلی جهان اسلام و جنگ احزابی که راه افتاده است، اظهار کرد: شرایط کنونی به عینه مانند جنگ احزاب دوران پیامبر(ص) است که کفار و یهود و منافقین در این نبرد علیه اسلام توطئه می‌کردند.

امام‌جمعه موقت یاسوج و خطیب نماز عید سعید فطر در این شهر تصریح کرد: شرایط امت اسلامی در حال حاضر نیز این‌گونه است که همه از تکفیری گرفته تا غربی‌ها و برخی از اعراب سرسپرده و در کنار آن‌ها صهیونیست‌ها برای اسلام خط‌ونشان می‌کشند.

حسینی‌صدر افزود: تنها راه نجات و پیروزی در این میدان گوش فرادادن به نصایح امام مسلمین است که بهترین تدبیرها را در چنین مواقعی دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد