تاریخ درج خبر : 1395/04/15
کد خبر : ۵۴۶۱۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد:

ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد ‌۱۲ درصد رشد را نشان می‌دهد

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امسال ۲ هزار و ۳۳۰ فقره ازدواج در استان ثبت‌شده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد.

13950330194000607954534

سعید محوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: در سه‌ماهه نخست سال 95 تعداد 966 فقره معاملات اموال منقول در استان ثبت‌شده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 60 درصدی را نشان می‌دهد.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد معاملات اموال غیرمنقول ثبت‌شده در سه‌ماهه نخست سال  یک هزار و 406 فقره است 14 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییر کرده است.

وی تعداد اسناد مالکیت صادرشده در سه‌ماهه نخست امسال در استان را 4 هزار و 945 فقره برشمرد و بیان کرد: این آمار منفی  29 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است.

محوری عنوان کرد: در سه‌ماهه نخست امسال 132 واحد شرکت‌های تجاری و تعاونی در استان ثبت‌شده است که منفی 9./ درصد نسبت به سال قبل تغییر کرده است.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد تعداد شرکت‌های تعاونی و تجاری منحل شده استان در این سه‌ماهه نخست سال را  3 فقره عنوان کرد و افزود: این آمار  200 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه امسال 2 هزار و 330  فقره ازدواج در استان ثبت‌شده است، خاطرنشان کرد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 12 درصدی را نشان می‌دهد.

محوری تعداد طلاق‌های ثبت‌شده در استان را  421 فقره برشمرد و اظهار داشت: میزان طلاق در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل  28 درصد افزایش داشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد