تاریخ درج خبر : 1395/04/15
کد خبر : ۵۴۶۲۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -
ظهر امروز در کوه گل صورت گرفت:

مسئولان گردشگری استان مشکلات مسافران را بررسی کردند

معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به همراه کارشناسان گردشگری این اداره کل از مناطق گردشگری در شهر سی سخت بازدید کردند و مشکلات مسافران را بررسی کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، در این بازدید الماس قبادی معاون گردشگری استان با بیان اینکه شهر یاسوج و سی سخت با طبیعت چشم‌نوازشان همچون نگینی سبز در دامن کوه دنا قرارگرفته‌اند گفت: به‌واسطه همین  طبیعت زیبا و وجود آبشارها، چشمه‌ساران، رودخانه‌ها و جنگل‌های انبوه بلوط هرساله در فصل بهار و تابستان، این مناطق  پذیرای گردشگران و علاقه‌مندان به طبیعت هستند.

عضو کارگروه گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حاکم بودن نظام عرضه و تقاضا در بخش گردشگری، گفت: عرضه در حوزه گردشگری شامل جاذبه‌ها، زیرساخت‌ها، خدمات و تأسیسات گردشگری می‌شود که تنوع در نحوه عرضه آن حرف اول را می‌زند.

وی اضافه کرد: درصورتی‌که تنوع در عرضه جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و میراث معنوی ، زیرساخت‌ها، خدمات و تأسیسات گردشگری هر منطقه و کشوری افزایش یاید، به‌مراتب باعث رونق و توسعه گردشگری آن منطقه و کشور خواهد شد که خوشبختانه با زیرساخت‌هایی که در چند سال اخیر در شهر سی سخت ایجاد کردیم شاهد حضور گردشگران زیادی به نقطه از استان هستیم.

وی اظهار داشت:با نظارت دقیق و به‌موقع و تذکر به مسئولین اردوگاه‌ها سعی داریم بهترین خدمات را به مسافران عزیزی که استان ما را مقصد گردشگری خود انتخاب کردند ارائه دهیم.

قبادی تصریح کرد:در این بازدید بر نحوه خدمات‌دهی و میزان دریافتی عوارض از مسافرین در مناطق گردشگری نظارت شد و تذکرات لازم را دادیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد