تاریخ درج خبر : 1395/04/16
کد خبر : ۵۴۶۲۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
در ایام تعطیلات عید سعید فطر صورت گرفت:

حضور 35 هزار مسافر در اماکن تفریحی و گردشگری شهرستان چرام

معاون گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از حضور 35 هزار مسافر تعطیلات عید سعید فطر در اماکن تفریحی و گردشگری شهرستان چرام خبر داد.

22024_248

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، الماس قبادی در بازدید از برخی اماکن گردشگری و تفریحی شهرستان چرام در منطقه شراب‌گروه این شهرستان اظهار کرد: چرام یکی از شهرستان‌های مهم در حوزه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود.

معاون گردشگری اداره کل گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این شهرستان دارای اقلیم‌های آب‌وهوایی متفاوتی بوده و در هر چهارفصل توانایی جذب تعداد زیادی گردشگر و مسافر را دارد.

قبادی افزود: در شهرستان چرام علاوه بر طبیعت زیبا و آب‌وهوای مطلوب یکی دیگر از جاذبه‌ها مربوط به جاذبه گردشگری زیارتی این شهرستان است.

این مسئول گفت: باوجود امام‌زادگان واجب‌التعظیمی که در این منطقه قرار دارد و همچنین مواهب طبیعی ازجمله جنگل‌ها و چشمه‌های آب و سایر چشم‌اندازها، می‌توان پذیرای گردشگران در همه فصول سال ازجمله تابستان بود.

قبادی به حضور بیش از 35 هزار نفر از مسافران و گردشگران تعطیلات عید فطر در این شهرستان خبر داد و گفت: این عده از گردشگران در مناطقی همچون سادات امام‌زاده علی(ع)، منطقه طسوج، تنگه پیرزال و چشمه کورسا و همچنین چشمه بلقیس شهر چرام حضور یافتند.

وی گفت: جمعیت بیشتری از مسافران و گردشگران در حال حاضر به این شهرستان وارد می‌شوند که پیش‌بینی افزایش آن را طی امروز و فردا داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد