تاریخ درج خبر : 1395/04/17
کد خبر : ۵۴۶۳۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -
امام‌جمعه یاسوج :

مسئولان باید برای مقابله با معضل بد‌حجابی چاره‌اندیشی کنند

امام‌جمعه یاسوج گفت: بدحجابی یکی دیگر از توطئه‌های دشمنان برای تخریب دین اسلام و فرهنگ اسلام است و مسئولان باید برای مقابله با معضل بد‌حجابی چاره‌اندیشی کنند و والدین هم مراقب فرزندان باشند تا این توطئه خنثی شود.

ema-jomae

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره به 18 تیرماه سالروز خنثی شدن کودتای آمریکایی پادگان نوژه در سال 59 ، اظهار داشت: دشمنان همواره تلاش کردند با روش‌ها و توطئه‌های مختلف انقلاب اسلامی به پیروزی نرسد اما به لطف الهی و با رهبری امام خمینی (ره) و اتحاد مردم انقلاب پیروز شد.

امام‌جمعه یاسوج افزود: دشمنان می‌دانستند که انقلاب به دلیل برگرفته‌شده از اصول اسلام موجب ریشه‌کنی رژیم‌های غیر اسلامی در منطقه می‌شود و به همین دلیل با آن مخالفت می‌کردند.

وی عنوان کرد: توطئه‌های زیادی از اوایل انقلاب تاکنون از سوی دشمنان انجام‌شده ازجمله جنگ 8 ساله را به ملت ایران تحمیل کردند اما به لطف ملت ایران و رشادت رزمندگان این توطئه خنثی شد هرچند که خسارات زیادی به دنبال داشت.

حسینی تصریح کرد: تا زمانی که روح شهادت‌طلبی بین ملت ایران وجود دارد دشمنان هرچقدر قدرتمند باشند نمی‌توانند ما را شکست دهند.

وی با اشاره به 21 تیرماه سالروز حمله به مسجد گوهرشاد در زمان رضاشاه و کشتار مردم بی‌گناه به نام روز عفاف و حجاب نام‌گذاری شده است، گفت: بدحجابی یکی دیگر از توطئه‌های دشمنان برای تخریب دین اسلام و فرهنگ اسلام است و مسئولان باید برای مقابله با معضل بد‌حجابی چاره‌اندیشی کنند و والدین هم مراقب فرزندان باشند تا این توطئه خنثی شود.

امام‌جمعه یاسوج عنوان کرد: 23 تیر آغاز جنگ 33روزه حزب‌الله لبنان با رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی است که در این روز شکست‌پذیری و آسیب‌پذیری رژیم صهیونیستی مشخص شد و این کار مهم را هم حزب‌الله لبنان ثابت کرد و در این جنگ رژیم صهیونیستی ضربه مهلکی از حزب‌الله خورد.

وی با اشاره به اینکه 23 تیرماه سالروز حماسه همبستگی ملی در دفاع از ارکان نظام و حمایت از ولایت‌فقیه و خنثی شدن توطئه فتنه‌گران در سال 78 است، بیان کرد: هرگاه ملتی اراده کنند و متحد باشند دشمن نمی‌تواند آن‌ها را شکست دهند بلکه می‌توانند دشمنان را شکست دهند.

امام‌جمعه یاسوج با بیان اینکه یاسوج به‌عنوان پایتخت طبیعت ایران در تعطیلات عید فطر امسال میزبان گردشگران زیادی از سراسر کشور و به‌ویژه استان‌های جنوبی بود، اظهار داشت: برای خدمات‌رسانی مطلوب به گردشگران استان در ایام تعطیل ازجمله عید نوروز، تعطیلات تابستانی و عید فطر باید زیرساخت‌ها و امکانات لازم بیش‌ازپیش تأمین شود‌.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود مردم هم رفتار مناسب و شایسته با میهمانان داشته باشند طوری که میهمانان با خاطره خوشی استان را ترک کنند و در سال‌های دیگر با رغبت بیشتر به استان سفر کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد خرامان گفت:

    مسئولین؟؟؟؟؟؟مگه استان مسئول هم داره؟
    چنان قحط سالی شد اندر یاسیج که ملت فراموش کردن بهشت

پربازديد