تاریخ درج خبر : 1395/04/17
کد خبر : ۵۴۶۳۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس پلیس راه استان:

تردد خودروهای سنگین در محورهای پرترافیک کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۲۳ امشب ممنوع شد

رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تردد تریلر و کامیون به جز خودروهای حامل مواد سوختنی در محورهای پرترافیک این استان تا ساعت ۲۳ امشب ممنوع شد.

kamiyon

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سرهنگ منوچهر سیاه‌پور اظهار داشت: در حال حاضر در محور یاسوج-بابامیدان ترافیک نیمه سنگین ولی روان بوده است.

وی با اشاره به اینکه ترافیک در محور یاسوج-سی‌سخت در مسیر رفت و برگشت سنگین ولی روان است، افزود: سایر محورها در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر آرام و روان است.

رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود در عصر و اوایل امشب با توجه به موج اول بازگشت مسافران و گردشگران محور یاسوج – بابامیدان به ترافیک سنگین تبدیل شود.

سیاه‌پور گفت: جهت تسهیل در امر تردد و رفاه حال مسافران و گردشگران، تردد انواع تریلر و کامیون و کامیونت به جز خودروهای حامل مواد سوختنی در محورهای پرتردد و پرافیک استان از ساعت 7 صبح امروز تا 23 امشب ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه پلیس‌ راه با تمام امکانات در راه‌ها و جاده‌های استان حضور دارد، بیان کرد: تمامی واحدهای انتظامی به ویژه کارکنان و نیروهای پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در آماده باش کامل به سر می‌برند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد