تاریخ درج خبر : 1395/04/17
کد خبر : ۵۴۶۳۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون فرماندار بویراحمد:

مدیران فارغ از نگاه منطقه‌ای به فکر مرکز استان باشند/ اعتبارت شهرداری جوابگو نیست/ ترافیک؛ آب و مرغ مشکلات شهر یاسوج/ تکذیب یک مصاحبه

معاون فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: شهر یاسوج به دلیل آب‌وهوای مطبوع مقصد گردشگری بسیاری از هم‌وطنان بخصوص از شهرهای جنوبی است.

فرج-زاده-

به گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، سید کرامت فرج‌زاده با تشریح قابلیت‌های بالای گردشگری در شهر یاسوج بیان داشت: با توجه به پیش‌بینی‌ها، تمهیداتی برای استقبال از مسافران و گردشگران اندیشیده شد که بتوانیم پذیرای خوبی برای گردشگران و هم‌وطنان باشیم.

فرج‌زاده با اشاره به کمبود زیرساخت‌ها در شهر یاسوج، گفت: امسال تعداد مسافران بر ظرفیت‌ها و زیرساخت‌ها کاملاً غلبه کرده و امکان خدمات‌دهی بسیار سخت بود.

ترافیک؛ آب و مرغ مشکلات شهر یاسوج

وی افزود: حجم مسافران بیش از ظرفیت پارک‌ها بود که همین مسئله باعث ایجاد مشکلاتی زیادی شد.

معاون فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به مشکلات ترافیکی در شهر یاسوج، بیان داشت: امیدواریم با بهره‌برداری از پل سوم و پل چهارم بشار که نقش حیاتی در توزیع ترافیک دارند، گره مشکلات ترافیکی ورودی شهر یاسوج گشوده شود که همراهی و همکاری همه مسئولین در جهت تأمین اعتبار این دو پل و بهره‌برداری از آن‌ها، قدمی مهمی در جهت برون‌رفت از یکی از مشکلات شهر و نیازهای پایه گردشگری داشته باشیم

سید کرامت فرج‌زاده با اشاره به برخی از نارسایی‌ها در ایام تعطیل عید سعید فطر گفت: قطعی آب در برخی مناطق شهر یاسوج یکی از مشکلاتی است که مدت‌هاست مردم با آن مواجه‌اند و در این تعطیلات این ضعف بیشتر خود را نشان داد.

وی کمبود مرغ در بازار شهر یاسوج بخصوص در روز جمعه را یکی دیگر از مشکلات خواند و عنوان کرد: گزارش‌هایی مبنی بر کمبود مرغ در بازار یاسوج داشتیم که با مسئولان مربوط در میان گذاشتیم.

اعتبارت شهرداری یاسوج جوابگو نیست

فرج‌زاده تصریح کرد: در ایام تعطیلات همه به‌صورت عملیاتی در میدان حاضر بودیم و فرماندار شهرستان بویراحمد نیز خود بر خدمات‌رسانی به مسافران نظارت دارد.

معاون برنامه‌ریزی فرماندار بویراحمد خاطرنشان کرد: ظرفیت‌ها محدود است و برای بالا بردن امکانات که بتوانیم پاسخگوی حجم مسافران باشیم که توازن مطلوب بین ظرفیت‌ها و جمعیت را برقرار سازد ایجاد زیرساخت‌های شهری است که در شرایط فعلی کمبود اعتبارت شهرداری اجازه نمی‌دهد که به این نیازها به‌صورت ویژه و اصولی توجه شود.

مدیران استانی به فکر یاسوج باشند/ مرکز استان متعلق به همه مردم استان است

فرج زاده با بیان اینکه استاندار محترم و ارزشمند استان مهم‌ترین اولویت خود را از ابتدا موضوع عمران شهری و روستایی دانستند و در این مدت علاقه و تلاش فراوانی در جهت حل مشکلات شهری بالأخص مرکز استان داشتند، افزود: بنابراین فارغ از نگاه‌های محلی و شهرستانی به حل مسائل مرکز استان لازم است که مدیران استانی در آینده پیش رو دور یک میز نشسته و برای حل مشکلات شهر یاسوج چاره‌اندیشی کنند و اطمینان داشته باشند که بخش عمده‌ای از این مشکلات صرفاً با تزریق اعتبارات هدفمند به مرکز امکان‌پذیر است و اگر ما در حل مشکلات زیرساختی شهر یاسوج به همگرایی واحدی دست‌یابیم برای حل مشکلات سایر استان نیز به وحدت و همگرایی دست خواهیم یافت و اکنون یاسوج به‌عنوان مرکز استان متعلق به همه مردم استان است نه شهرستان خاصی که تزریق اعتبارات از فصول استانی به شهر یاسوج کلید حل مشکلات این شهر غرق در مشکلات است.

تکذیب یک مصاحبه

معاون فرماندار بویراحمد در پایان سخنانش تأکید کرد: در چند روز گذشته هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشتم و صحبت‌هایی که از قول این‌جانب در برخی رسانه‌ها منتشرشده است را تکذیب می‌کنم.

گفتنی است؛ در ایام تعطیلات یکی از سایت‌های محلی در راستای اهداف خود مصاحبه‌ای از فرج زاده منتشر کرده است که از آن‌ها به‌عنوان “اعتراف معاون فرماندار بویراحمد” یاد کرده است و حتی نام فرج زاده را به‌اشتباه درج کرده است!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد