تاریخ درج خبر : 1395/04/17
کد خبر : ۵۴۶۳۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم بویراحمد در مجلس:

پل پنجم بشار در یاسوج احداث می‌شود/ ۵ مجتمع بزرگ ورزشی در روستاهای بویراحمد و دنا افتتاح می‌شود

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از احداث پل پنجم بشار در شهر یاسوج خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم برای اجرای این پروژه اعتبارات ملی جذب کنیم.

 139504091021205908029374

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، غلام‌محمد زارعی در این آیین کلنگ زنی پل ارتباطی روستای نره‌‌گاه بویراحمد که اعتباری بالغ‌بر 6 میلیارد و 250 میلیون ریال دارد؛ با اشاره به خدمات صورت گرفته در روستاهای حاشیه شهر یاسوج اظهار داشت: در سال‌های اخیر با پیگیری‌های انجام‌شده خدمات خوبی به این روستاها عرضه شد.

وی افزود: زیرسازی آسفالت روستاهای حاشیه شهر یاسوج، جدول‌گذاری، آب‌رسانی و تعویض شبکه آب در برخی از این روستاها ازجمله اقدامات انجام‌شده است.

نماینده شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کمبود فضای آموزشی در روستاهای اطراف شهر یاسوج تصریح کرد: هنوز در مجاورت مرکز استان کمبود فضای آموزشی وجود دارد که مسئولان باید برای برطرف کردن این کمبودها تلاش کنند.

زارعی بیان کرد: یکی از این روستاها روستای نره‌گاه است که به‌شدت به فضای آموزشی برای تحصیل دانش‌آموزان نیاز دارد.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در ایام عید فطر در شهر یاسوج گفت: سال گذشته 4 میلیارد تومان از محل ماده 180 برای پروژه پل سوم بشار در نظر گرفته شد که به علت وضعیت اقتصادی کشور تخصیص خوبی در این زمینه نداشتیم.

پل سوم بشار مهرماه افتتاح می‌شود

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییر پیمانکار پل سوم بشار عنوان کرد: پیمانکار جدید قول داده است که مهرماه امسال پل سوم به بهره‌برداری برسد.

زارعی از فعال بودن پروژه پل چهارم بشار خبر داد و ابراز کرد: از روند اجرایی این پروژه رضایت داریم و امیدواریم با افتتاح این پروژه‌ها شاهد کاهش حجم ترافیک در شهر یاسوج باشیم.

وی از احداث پل پنجم بشار خبر داد و اظهار کرد: از دیگر برنامه‌ها برای عمران شهر یاسوج دریافت اعتبار برای پل پنجم بشار از سمت شرف‌آباد به سمت محور یاسوج_اصفهان است که تلاش می‌کنیم در این زمینه اعتبارات ملی جذب کرده و عملیات اجرایی این پروژه را شروع کنیم.

۵ مجتمع بزرگ ورزشی در روستاهای بویراحمد و دنا افتتاح می‌شود

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی همچنین در جمع خبرنگاران از افتتاح ۵ مجتمع بزرگ ورزشی در روستاهای شهرستان‌های بویراحمد و دنا در دو هفته آینده خبر داد.

غلام‌محمد زارعی از اختصاص اعتبار به پیست اسب‌سواری روستای نره‌گاه در سال 95 خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه در سال گذشته 14 میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت برای توسعه ورزش در بویراحمد و دنا اختصاص داده و پروژه‌های بزرگی در روستاهای این دو شهرستان کلنگ زنی شد.

وی با بیان اینکه جذب این میزان اعتبار از مهم‌ترین اقدامات برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا بود افزود: از این اعتبارات برای ساخت و تکمیل تعداد 29 پروژه ورزشی استفاده شد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در عرصه ورزش هر چه که برای استان کار شود بازهم کم‌ کار کرده‌ایم زیرا در سال‌های گذشته باوجود فضاهای محدود ورزشی شاهد کسب مدال‌ها و مقام‌های بسیاری توسط ورزشکاران هم استانی بودیم و درصورتی‌که توسعه زیرساخت‌ها شتاب گیرد در آینده در کشور حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت.

زارعی با بیان اینکه بهترین استعدادهای ورزشی ما با پای‌برهنه در میادین خاکی و در روستاها اکنون به بالاترین درجات ورزش قهرمانی در سطح کشور دست‌یافته‌اند گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در روستاها از اولویت‌های ورزش این استان است.

وی از افتتاح 5 مجتمع بزرگ ورزشی در روستاهای شهرستان‌های بویراحمد و دنا در دو هفته آینده خبر داد و عنوان کرد: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در سطح شهرها و روستاها یکی از زمینه‌های تقویت ورزش در هر استان است که تلاش می‌کنیم با پیگیری‌های مستمر در تهران این زیرساخت‌ها در روستاهای بویراحمد و دنا به‌خوبی فراهم شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهزاد گفت:

    ایخو فقط کلنگشه بزنه تا بینم دور بعدی رای ایاره بیلشه بزنه

  • ناشناس گفت:

    سلام و خسته نباشید خدمت شما حاجی. تو رو خدا همون پروژه پل سوم رو که پایه های پل به دلیل گذشت زمان دچار فرسایش شده رو راه بندازین پل پنجم پیشکش.

پربازديد