تاریخ درج خبر : 1395/04/18
کد خبر : ۵۴۶۴۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تشکر حسن غفاری از مردم و مسئولان برای حضور در مراسم درگذشت پدرش

در پی برگزاری مراسم «سید غلام غفاری» از فرهنگیان باسابقه و مردمی شهر یاسوج و پدر استاد حسن غفاری از عکاسان برتر استانی و کشوری متن پیام تشکری از سوی وی برای جهت ابراز همدردی هموطنان بخصوص مردم نوعدوست استان و مسئولان استانی و کشوری صادر شد.

هفته گذشته مرحوم سید غلام غفارى از فرهنگیان باسابقه و مردمی شهر یاسوج و پدر استاد حسن غفاری از عکاسان برتر استانی و کشوری دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع پیکر این معلم دلسوز، چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۳۹۵ از محل قبرستان شرف‌آباد به سمت روستای موردراز، زادگاه آن مرحوم برگزار شد.

به همین مناسبت حسن غفاری پیام صادر کرده است که در پی می‌آید:

به نام خداوند جان و خرد

هر انسانی روزی خواهد مرد. پدر من ( غلام غفاری )، انسان خوش‌قلب و راست‌گویی بود که پس از هفتاد و اندی سال زندگیِ آموزگارى، به‌سادگی هر چه تمام‌تر از دنیا رفت. در این دو سه روز پس از مرگ، بسیاری مردم از سرِ مهربانی و لطف با خانواده‌ی ما همدردی و همدلی کردند و چه در خاکسپاری و چه پس از آن در آیین سوگواری، همراه ما بودند. به نمایندگی از خانواده‌ی غفاری از این مردم سپاسگزاری می‌کنم. دیگر عزیزانی هم که مراتب غمخواری و مهر خود را از راه برقراری تماس و فرستادن پیام و نشر در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی اعلام کردند نیز سپاسگزارم.

بنا به خواسته‌ی پدر و پیشنهاد خانواده، مراسم دیگری از جمله در تهران برگزار نخواهد شد.

برای همگی شادی و سلامتی را آرزومندم.

حسن غفاری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد