تاریخ درج خبر : 1395/04/18
کد خبر : ۵۴۶۴۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

وعده زارعی برای پیگیری مشکلات فضاهای آموزشی منطقه سررود

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: مشکلات فضاهای آموزشی منطقه سررود پیگیری می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، غلام‌محمد زارعی با بیان اینکه در 4 سال گذشته در بخش مرکزی یاسوج کارهای خیلی خوبی انجام شد، اظهار کرد: در زمینه آسفالت روستاها که یکی از خواسته‌های به‌حق مردم بود اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، اما در زمینه‌های دیگر هنوز مشکلاتی در این منطقه و روستاها وجود دارد که ازجمله آن‌ها آب آشامیدنی است.

زارعی افزود: در خصوص فضاهای آموزشی و فرسودگی فضاها نیز مردم مشکلات و گلایه‌هایی دارند.

نماینده بویراحمد و دنا بیان کرد: یکی دیگر از اقداماتی که در این مناطق انجام می‌شود ساخت فضاهای ورزشی ازجمله سالن چندمنظوره است که این کار در هفته‌های آینده شروع می‌شود.

زارعی گفت: از مشکلاتی که در سال گذشته داشتیم نبود اعتبارت ازجمله اعتبارات ماده 180 بود که در کل کشور این اعتبارات قطع شد و ریالی از این محل برای کارهای عمرانی دریافت نکردیم.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه در برخی از مناطق روستایی آسفالت انجام نشده و دلیل آن نبود قیر بوده است و گفت: این کار نیز ظرف چند مدت آینده آغاز می‌شود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات مناطق روستایی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا در حوزه راه و آب و برق و مکان‌های ورزشی را احصا کرده و در یک پروسه زمانی مشکلات آن‌ها را برطرف می‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد